bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інформаційна сесія щодо 4 грантових конкурсів для організацій Донецької та Луганської областей

ІСАР «Єднання» запрошує взяти участь в інформаційній сесії щодо грантових конкурсів для організацій Донецької та Луганської областей. Вебінар відбудеться 18 червня о 15:00, ви зможете дізнатися деталі та подробиці проведення конкурсів, отримати консультації та відповіді на питання.

Для того, аби взяти участь у вебінарі, зареєструйтеся за посиланням: https://urlzs.com/Qj2JV. Після реєстрації ви отримаєте на пошту інструкції щодо підключення й перегляду.

До 25 червня 2019 року триває прийом проектних пропозицій за конкурсами грантів, які проводяться ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру. До участі у конкурсі запрошуються громадські та благодійні організації, які зареєстровані на території Донецької та Луганської областей.

ІСАР Єднання є партнером Програми ООН із відновлення та розбудови миру у частині адміністрування малих грантів на підтримку ініціатив зі зміцнення громадської безпеки, посилення соціальної згуртованості, покращення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства, а також покращення доступу до правосуддя. Фінансування в межах цього конкурсу грантів буде надано за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва. 

Максимальна сума гранту, на яку зможуть претендувати учасники конкурсів, залежить від тематики конкурсу та спрямованості проекту:
• базові проекти без інфраструктурної складової - 87000,00 гривень;
• інфраструктурні проекти – 174 000,00 гривень.

Загальний грантовий пул усіх чотирьох конкурсів складатиме 6 235 000,00 гривень, з яких 1 044 000,00 гривень складатиме пул інфраструктурних проектів.

Запрошення до участі в конкурсах з детальною інформацією: http://bit.ly/2Kd4XnP

Контакти

  • ІСАР Єднання
  •  grant@ednannia.ua
  • +38 044 201-01-60 (61)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.