bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Перші кроки в політиці» - Школа DRI та Ради Європи

Вам цікаво як працює політична система на макро- та мікрорівнях, а також як максимально ефективно досягати цілей у власних політичних починаннях та проектах? Тоді школа DRI та Ради Європи «Перші кроки в політиці» саме для Вас! Дедлайн - 20 червня 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) та Рада Європи, розуміючи незгасаючу нагальність не лише активного, але й ефективного долучення молоді до політичних процесів запрошують студентів 1-4 курсів вишів взяти участь у школі «Перші кроки в політиці». Ми впевнені, що участь у школі дозволить учасникам суттєво розширити горизонти, отримати практичні знання необхідні для вияву політичної активності на усіх рівнях: від самоврядування в університеті і до локальних та національних громадсько-політичних кампаній.

Обрані учасники школи зможуть також розраховувати на підтримку DRI в реалізації власних ініціатив після заходу. Очікується, що такі ініціативи будуть стосуватися одного з тематичних блоків школи та матимуть на меті поширення інформації чи практичне втілення отриманих під час школи знань.

Для того, щоб взяти участь у школі просимо Вас заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ (посилання нижче) до 20 червня 2019. З огляду на кількість заявок, які зазвичай отримує DRI та Рада Європи, лише успішні кандидати будуть повідомленні про результати відбору на школу. Відбір учасників буде проводитися за відповідями на запитання, сформульованими в реєстраційній формі, а також за CV, яке можливо буде долучити до форми  при реєстрації.

Школа проходитиме з 6 по 12 липня 2019 року в одному з містечок мальовничих Карпат. Організатори програми повністю забезпечують проїзд, проживання та харчування.  

Податися можна за посиланням.

Контакти

  • Коваль Дмитро
  • координатор Школи DRI в Україні
  •  d.koval@democracy-reporting.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.