bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародний Тренінг з Підприємництва для Молодих Батьків в зимовому Івано-Франківську

Ліга Толерантності відкриває можливість участі для 7-ми представниць(-ків) з України в третьому міжнародному тренінгу в рамках Кампанії розвитку підприємництва «Молоді Батьки - Молодіжне Уповноваження!», який відбудеться в місті-володарі Призу Європи-2018, Івано-Франківську, Україна, з 15-го по 22-те грудня 2019 р., та збере разом азербайджанських, італійських та українських молодих батьків.

Кампанія присвячена розширенню повноважень молодих батьків через набуття підприємницькіх компетенцій та зміцненню потенціалу діючих або потенційних молодіжних працівниць(-ків), тренерок(-ів), вчительок(-ів) та наставниць(-ків) у молодіжній сфері.

Будуть відібрані молоді батьки (включно з тими, хто очікує народження дитини), котрі є молодіжними/соціальними працівницями(-ками), тренерками/наставницями/спеціалістками, освітянками або молодіжними лідерками(-рами) в своїх організаціях, спільнотах або громадах, які використовують або прагнуть використовувати підприємницькі компетенції та/або освіту з підприємництва в своїй професійній або волонтерській діяльності для досягнення позитивних суспільних змін. Перевага під час відбору буде надаватись людям, які вже розпочали власну справу та реалізовують свої товари або послуги.

Благодійний внесок за участь у тренінгу становить 20 євро в гривневому еквіваленті (після того, як Вас затвердили організатор(к)и). Транспортні витрати українських учасників не відшкодовуються. Проживання, харчування та навчальні матеріали покриваються за підтримки програми Еразмус+ від Європейського Союзу. 

Учасники, які пройдуть тренінг в Україні та продемонструють зростання відповідних компетенцій на практиці, отримають запрошення на участь в конференції в іншій проектній країні - Азербайджані або Італії! 

Будь ласка, знайдіть більше інформації та заповнюйте форму англійською мовою для конкурсного відбору за посиланням

Речинець (дедлайн) заповнення анкетної форми - 21 червня 2019 р. включно. Відібрані аплікант(к)и отримають запрошення до 23 червня включно.
Більше про поточну діяльність Ліги Толерантності можна дізнатись у мережі Фейсбук. Запрошуємо вподобати сторінку та слідкувати за новинами, оскільки в рамках проекту передбачено ще 5 освітніх можливостей (2 тренінги та 3 конференції) впродовж 2-х років.

Кампанію “Молоді Батьки - Молодіжне Уповноваження!” було розроблено спільно з БО “Взаємопоміч” в якості актуального продовження проекту сталої підтримки молодих батьків «Щастя власними руками», котрий увійшов до збірки Програми Розвитку ООН від 27 жовтня 2016 р., складеної з 27‐ми показових практик, пов’язаних із внутрішнім переміщенням в Україні.

Детальніша інформація, у тому числі щодо можливості взяти з собою дитину, наявна англійською мовою в анкеті на участь.

Контакти

  • loft.ngo@gmail.com Саша
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<