bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Магістерська програма «Соціальна робота» зі спеціалізацією «Соціальне адміністрування»

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка презентує затребувану магістерську програму «Соціальна робота» зі спеціалізацією «Соціальне адміністрування».

Освітня програма «Соціальна робота» зі спеціалізацією «Соціальне адміністрування» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відповідає викликам сучасності, оскільки об`єднані територіальні громади наразі не тільки самостійно розробляють структуру соціальної роботи, а й змушені розбудовувати систему інтегрованих соціальних послуг, вивчати потреби в спеціалізованих соціальних послугах, вміти працювати на випередження кризових соціальних ситуацій.

Такі громади чекають на фахівця, здатного здійснювати соціальне адміністрування, розробляти та впроваджувати соціальні проекти, розвивати соціальне підприємництво та активізовувати її мешканців.

Випускник буде володіти знаннями про сучасні стратегії й стандарти надання соціальних послуг вразливими категоріям населення, вмітиме оцінювати їх якість. Він буде зданий розробляти й оптимально використовувати технології соціальної роботи з різними категоріями отримувачів послуг, знаходити організаційно-управлінські рішення в нестандартних соціальних ситуаціях, налагоджувати міжвідомчу та міждисциплінарну взаємодію.

Студенти цієї освітньої програми отримують унікальну можливість на базі Центру соціальних технологій та інновацій відпрацювати навички організації та проведення соціальних досліджень, роботи з формами оцінки потреб сім`ї, розглянути основні механізми та інструменти виявлення дитини, яка зазнає жорстокого поводження, змоделювати роботу Комісії з питань захисту прав дитини органу опіки і піклування місцевої громади, відпрацювати навички роботи міжвідомчої команди у прийнятті рішень в інтересах дитини, інших уразливих категорій клієнтів. 

 
Огляд освітніх програм кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи за посиланням. 

Детальну інформацію про можливість вступу на пропоновану освітню програму можна отримати за телефонами +38044553-97-87 (приймальня), а також на сайті Київського університету імені Бориса Грінченка у розділі «Вступникам» (Правила прийому на навчання для здобуття ступеня бакалавра, магістра) за посиланням. 

Контакти

  • +38044553-97-87 (приймальня директора Інституту людини) Адреса Університету: м. Київ вул. Маршала Тимошенко 13-Б каб. 116 (М. Мінська) Телефон приймальної комісії: (044) 428 34 07 E-mail: abiturient@kubg.edu.ua Адреса порталу: http://kubg.edu.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.