Семінар «Розробка партнерських проектів» для конкурсу міні-грантів у м. Харків

Семінар має на меті посилити навички організацій громадянського суспільства (ОГС) в розробці партнерських проектів, зокрема на конкурс міні-грантів, який запроваджує БФ «Право на захист» на початку червня 2019 року. Дедлайн - 11 червня 2019 року.

В рамках семінару учасники та учасниці ознайомляться з секретами підготовки якісної проектної пропозиції та найчастішими помилками, умовами конкурсу.

Запрошуються ОГС, які:

  1. знаходяться та працюють у м. Харків та Харківській обл. 
  2. діяльність яких направлена на допомогу внутрішньо переміщеним особам та/або боротьбу з наслідками конфлікту,
  3. є невеликими місцевими організаціями та не мають досвіду впровадження великих проектів,
  4. є юридично зареєстрованими організаціями, а також зацікавлені в участі в конкурсі міні-грантів, який націлено на розвиток та підтримку ОГС.

Презентація  проходитиме:

  • м. Харків, 22 червня, 10:00 – 14:00 – для ОГС Харкова та Харківської обл.

            Заповнити анкету до 11 червня включно.

Кількість місць обмежена, тому не зволікайте! Більш детальна інформація буде надана учасникам та учасницям, які отримають підтвердження (не пізніше, ніж за тиждень до заходу).

Якщо виникнуть питання, звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: n.novykova@r2p.in.ua.

Заходи відбудуться у рамках проекту «Підвищення спроможності коаліцій внутрішньо переміщених осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

БФ «Право на Захист» організовує в 2019 році низку подій для громадського суспільства, тож підписуйтесь на сторінку Facebook, щоб бути в курсі.

Контакти

  • n.novykova@r2p.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.