bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Магістерська програма «Моніторинг і оцінка соціальних програм»

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка презентує унікальну магістерську програму «Моніторинг і оцінка соціальних програм» зі спеціалізацією «Менеджмент соціальних проектів та програм» спеціальності «Соціальна робота».

Презентуємо унікальну магістерську програму «Моніторинг і оцінка соціальних програм» зі спеціалізацією «Менеджмент соціальних проектів та програм»!

Освітня програма «Моніторинг і оцінка соціальних програм» зі спеціалізацією «Менеджмент соціальних проектів та програм» є надзвичайно сучасною і вкрай актуальною для соціальної сфери України. Наразі є великий попит на фахівців соціальної роботи, які вміють не тільки розробляти соціальні програми і проекти, але й здійснювати оцінювання їх дієвості. Особливо актуалізується ця компетентність соціального працівника в умовах децентралізації влади. Громади зацікавлені у фахівцях, які знаються на управлінні, орієнтованому на результат, здатних розробляти інструменти моніторингу потреб населення у соціальних послугах, оцінювати якість надання соціальних послуг, розробляти оціночні інструменти відповідно до пропонованих Міністерством соціальної політики України стандартів.

Цей фахівець знатиме сучасні стратегії надання соціальних послуг, стандарти надання соціальних послуг різним групам населення, теоретичні основи оцінювання соціальних програм і проектів. Він вмітиме приймати управлінські рішення щодо побудови дієвої системи інтегрованих соціальних послуг в громаді, здійснювати підтримку системи програмного моніторингу організації. На базі Центру соціальних технологій та інновацій здійснюватиметься інтервізійна підтримка студентів. У процесі проходження виробничої практики передбачається менторська підтримка практиків оцінювання соціальних проектів і програм.

Долучайтесь до нової інноваційної магістерської програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм».

Детальну інформацію про можливість вступу на пропоновану освітню програму можна отримати за телефонами +38044553-97-87 (приймальня), а також на сайті Київського університету імені Бориса Грінченка у розділі «Вступникам» (Правила прийому на навчання для здобуття ступеня бакалавра, магістра) за посиланням.

Контакти

  • +38044553-97-87 (приймальня директора Інституту людини); Адреса Університету: м. Київ
  • вул. Маршала Тимошенко
  •  13-Б
  • каб. 116 (М. Мінська) Телефон приймальної комісії: (044) 428 34 07 E-mail: abiturient@kubg.edu.ua Адреса порталу: http://kubg.edu.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.