Аудиторсько-консалтингова група «Компас» запрошує взяти участь у семінарі «Неприбуткові організації: нюанси обліку та оподаткування», який відбудеться у Києві 12 лютого - за підтримки Міжнародної неприбуткової організації IREX*.
На семінарі розглядатимуться актуальні питання, пов’язані з діяльністю неприбуткових організацій, а також веденням ними податкового та бухгалтерського обліку.
Програма:
Вартість участі одного слухача – 860 грн.
Більш детальна інформація тел.: (044) 428-78-68, 428-88-93;
на сайті: www.kompas.com.ua;
e-mail: [email protected].
*IREX - міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою поліпшення якості навчання.
Коментарі
корисно, цікаво, але занадто дорого для нас
Скільки ж триватиме це семінар? Важко уявити, що всі ці теми детально та якісно можна розглянути протягом 1 дня.
за сто баксов я вполне могу нанять бухгалтера, который вполне толково подтянет "концы" и "ляпы" в бухгалтерии и нормально растолкует где огрехи в ведении деловодства
Инга, обучение проходит с 11.00 до 18.00. Слушатели семинара, на протяжении 2-х недель после проведения тренинга, могут проконсультироваться в нашей компании по данной тематике бесплатно.
Егор, правильно говорите, если бухгалтер профессионал в своей сфере и знает хорошо сферу деятельности в которой ведет учет, ему нет смысла идти на любой тренинг.
Если у бухгалтера возникают вопросы тогда он ищет ответы и уже сам в праве выбирать идти ли на семинар, заказать ли консультацию или другие способы.
если сильно ленивый - плати.. если умный -учись, если хитрый -юзай Гугл :)))) вся необходимая инфа лежит в инете, тем более совершенно бесплатно, а такой суммы за семинар хватит на оплату укртелекомовского тарифа типа ОГО-1 минимум на полгода.... так вот, за это время можно не только всю инфу по бухгалтерии вырить но и схемы атомных бомб.. притом изготовление на дому.... тут не в обиду, но тариф для НГО явно слишком велик......
Люда, а в чому власне заключається підтримка IREX.
Підтримую пана Анатолія. Мене це теж давно дуже цікавить. Рахувати ми всі вміємо - тому виникає багато питань. Я навіть звернулась з таким питанням - "А в чому тут підтримка IREX ?" до одного представника МБП. Але і він не зміг пояснити де "підтримка" при такій вартості семінару тривалістю 6 годин. А як запитати про це у IREX?