bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

9 Карпатська літня дебатна школа

Карпатська школа - це наметове містечко на березі Дністра, котре триває цілий тиждень і під час проведення якого учасники мають можливість прослухати тренінги на тему: "Аргументації", "Контраргументації", "Ораторської майстерності", "Аналітики" та ін.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Ми дуже раді, що зараз ви читаєте це повідомлення, адже ми готові оголосити про відкриття ще одних дверей, котрі ведуть у літо: старт реєстрації на 7 незабутніх днів у вашому житті, де ви навчитеся дебатам, ораторській майстерності, прослухаєте цікаві тренінги, знайдете безліч нових друзів та відпочинете з користю!!!

Карпатська літня дебатна школа (т) (далі КЛДШ(т)), відбудеться 03.07-09.07.2019р.(включно) - подія, на яку чекає кожен дебатер та просто активна людина! КЛДШ - це наметове містечко, яке 9-ий рік поспіль відбувається на території Карпатського регіону.
Також, цього року, ми вирішили трішки змінити формат і додати ліговий принцип у школу, що означає - ще більше дебатів. У нас буде 9 відбіркових раундів, півфінал та фінал, а переможці отримають перші в сезоні квитки на Чемпіонат України з дебатів 2019.

На КЛДШ вас чекатиме: відпочинок на схилах мальовничих Карпат, велике вогнище, пісні під гітару, польова кухня, цікаві тренінги, кращі тренери-дебатери України, активна розважальна програма, нові знайомства та можливість спробувати себе у дебатній грі.
Учасниками школи можуть бути як досвідчені дебатери, так і ті хто тільки почув про дебатний рух.

Місією нашої організації, та цього проекту зокрема є інтелектуальний розвиток молоді. Ми дебатуємо на різноманітні теми з економічної, соціальної, політичної, освітньої, ціннісної та інших сфер з метою розвитку низки навиків: критичного, аналітичного та синтетичного мислення, самопрезентації, ораторської майстерності, імпровізації і накопичення знань в цілому. 

Реєстрація доступна за цим посиланням та триватиме до 16.06.2019 включно.

Сума оргвеску складає 950грн. (У неї входить трансфер з Івано-Франківська до місця таборування, харчування на 7 днів, оргвидатки, матеріально-технічне забезпечення школи та ін.)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.