bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендія ім. Губерта Хамфрі
17.05.2019

Стипендія ім. Губерта Хамфрі — це унікальна можливість для професіоналів на середньому етапі професійної кар'єри отримати до 12 місяців професійного вдосконалення в США у своїй галузі спеціалізації.

Сучасні академічні програми на рівні магістра в університетіах США у поєднанні з професійними стажуваннями роблять цю програму привабливою для тих, хто прагне до професійного зростання.

Стипендія ім. Губерта Г. Хамфрі надає можливість 10-місячного навчання в університеті США на рівні магістра (без отримання ступеня) та відповідного професійного стажування для фахівців на середньому етапі розвитку кар'єри. Більше інформації про програму, а також практичні рекомендації щодо процесу подання заявок будуть надані під час вебінару.

Приймаючі університети: Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

Фінансування: Основне фінансування програми ім. Гамфрі здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти (IIE) допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.

Галузі на 2020 – 2021 академічний рік для громадян України:

 • Аграрний та сільський розвиток
 • Масові комунікації та журналістика
 • Економічний розвиток
 • Фінансова та банківська справа
 • Управління освітою, планування та політика
 • Управління природними ресурсами/ політика щодо довкілля/ зміна клімату
 • Політика та управління у галузі охорони здоров’я
 • Аналіз державної політики та державне управління
 • Політика та управління наукою та технологіями
 • Міське та регіональне планування

Вимоги до учасників конкурсу: усі кандидати повинні мати щонайменш закічену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.

Як взяти участь у конкурсі

Хронологія та процедури: Будь ласка, зверніть особливу увагу на наступні терміни і процедури для українських заявників.

Претендентам на участь у програмі ім.. Губерта Г. Гамфрі переконливо рекомендується відвідати групові консультації:

 1. «Огляд програми ім. Г. Гамфрі та специфіка подання заявки» – 15 травня о 17.00
 2. «Написання есе» – 1 червня 2019 р. о 12.00

Консультації відбуватимуться в Американському домі в Києві, ії можна відвідати особисто або в режимі онлайн. В ході цих сесій буде надана детальна інформація щодо специфіки програми.

Контактна інформація:

координатор програми: (044) 521-5273, [email protected] . 

Останній день подання заявок: 15 липня 2019 р. до 17:00.

УВАГА! Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі .

Детальніше: http://ow.ly/qd9B30oIwWN

 

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.