bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінгова програма «Бізнес в ЄС»

Центр розвитку малого та середнього бізнесу Проекту ЄС “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді” оголошує набір на Тренінгову програму “Бізнес в ЄС”, яка проходитиме у Харкові у червні 2019 року. Роботу Центру розвитку малого та середнього бізнесу координує ХГНО “Сучасна жінка”.

Метою тренінгової програми є поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС. Ми запрошуємо до участі підприємниць, які мають досвід ведення бізнесу, проживають у Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зарубіжних ринках.

Тренінгова програма включає наступні тематичні блоки:
‣ базові знання і основні вимоги до компаній з експорту;
‣ готовність до експорту і самодіагностика; 
‣ конкурентні переваги і унікальна торгова пропозиція;
‣ юридичні і документальні аспекти, логістика;
‣ підготовка і проведення В2В зустрічей.

Програма предбачає самодіагностику, інформаційні модулі і практичні заняття, зустрічі з практиками. Усі відібрані учасниці отримають детальну програму тренінгу після підтвердження участі у програмі. Дедлайн подачі заявок для участі у програмі - 1 червня 2019 року

Реєстрація: https://forms.gle/KJ5BjcoN9k9rv8iz6

Наші тренерки:

Юлія Гатченко – сo-founder GREENRISE KIDS, консалтингові послуги Gatchenko Business Consulting, бізнес- партнер «Компліт СПА», практикуюча лекторка, бізнес-тренерка, коуч, розробниця навчальних тренінгів і програм;

Ірина Онікієнко – експертка з виходу на зовнішні ринки Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується ініціативою ЄС EU4Business та імплементується ЄБРР.

Учасниці будуть відібрані на основі таких критеріїв:
‣ наявність власного бізнесу;
‣ досвід експортної діяльності і ведення переговорів з іноземними партнерами; 
‣ висока мотивація взяти участь у програмі, експортувати або вийти на ринки ЄС;
‣ можливість взяти участь у 30-годинній тренінговій сесії, що проходитиме у Харкові з 8 по 21 червня 2019 року.

Заняття проходять 8, 9, 13, 20 і 21 червня у м. Харків. Усі тренінги у рамках курсу є обов’язковими для відвідування. Участь у програмі є безкоштовною для 20 відібраних учасниць. Організатори не відшкодовують вартість проїзду та проживання для учасниць з інших міст. Випускниці курсу отримають сертифікати на підтвердження успішного завершення навчання.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь:
+38 (063) 492 17 28
d.nagayivska@gmail.com
Дар’я Нагаївська, координаторка Центру розвитку малого та середнього бізнесу

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.