bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Основи сторітелінгу

Вебінар із сторітелінгу для громадського сектору.

За кожним успішним проектом стоїть історія. Через історію ініціативи розповідають світу про себе – про свою ідею, філософію, цінності. І цим виділяються серед тисяч інших ініціатив по всьому світу.

Від історії залежить, чи долучаться люди до ініціативи та захочуть допомогти. Завдяки історії, можна знайти однодумців, доброчинців, партнерів. Як опанувати мистецтво сторітелінгу, створити магію сильної історії, щоб підкорити нею всіх-всіх? Розкриємо секрети на вебінарі!

Спікерка вебінару Таня Поставна — сценаристка FEDORIV VLOG, сторітелерка. У минулому — сценаристка тревел-шоу «Орёл и Решка». Також працювала в рекламі, піарі, ЗМІ та IT. З 2008 року в Національній спілці журналістів України.

Поговоримо про таке:
✏️ Чому сторітелінг – це не про текст.
✏️ Як історія впливає на продажі.
✏️ Структура та складові історії.
✏️ Хімія сторітелінгу: як кортизол і окситоцин допомагають історії.
✏️ Як розказати про себе і свій проект.
✏️ Ключові помилки та як їх уникнути.

Вебінар буде корисним для всіх, хто хоче вміти розказувати про свої ініціативи так, щоб про них дізналися і захотіли долучитися.

Коли: 24 квітня, о 19:00.

Зареєструватися на вебінар: https://probono.org.ua/events

Участь у вебінарі безкоштовна для представників третього сектору. Згодом усі охочі зможуть придбати запис вебінару вартістю 100 гривень. Ці кошти підуть на організацію безкоштовних офлайн-подій Pro Bono Club Ukraine.

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/633366457127878
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.