bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підприємці Буковини вчитимуться користуватися європейськими фінансовими інструментами

Як отримати фінансову підримку для розвитку власного  господарства або підприємства? Про це ви дізнаєтеся під час семінару «Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України», який відбудеться 11-12 квітня у Чернівцях. 

Чернівецька область експортує до країн ЄС 72% своєї продукції. Особисті господарства жителів  є провідним виробником сільгосппродукції в регіоні, які окрім традиційних зернових, успішно розвивають вирощування плодово-ягідних культур, заготівлю та переробку грибів, лікарських рослин та інші перспективні види підприємництва. Проте як розширити коло можливостей, ресурсів та партнерських зв’язків для подальшого розвитку цих галузей?

 Корисною інформацією готові поділитися експерти Сіверського інституту регіональних досліджень під час семінару «Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України», який проходитиме  11-12 квітня в Чернівцях за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія».

 Теми для обговорення:

  • політика Європейського Союзу та законодавство України у сфері малого підприємництва;
  • можливості для отримання грантів та кредитів українськими підприємцями;
  • основні вимоги європейських організацій для надання підтримки;
  • причини невикористання МСП європейських фінансових інструментів та міфи, які цьому сприяють;
  • можливості для отримання інформації, навчання та започаткування бізнесу.

 Після цього підприємці та власники приватних господарств дізнаються, де  шукати підтримку та допомогу в написанні проектів,  що можуть зробити для них дорадчі служби та громадські організації. Реальними історіями поділяться також підприємці, які вже скористалися міжнародною фінансовою допомогою.

 Місце проведення семінару: м. Чернівці, вулиця Кобилянської, б. 2, медіа - центр «Belle Vue» (II поверх).

 Час: 11 квітня, початок о 10.00

 Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем.

 За результатами участі в семінарі учасники отримають сертифікати.

 За довідками, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

 0503340261 – Ярослав Філяк 

 0503340261 – Дмитро Міцевич

 0669783411 – Людмила Чабак

ДЛЯ УЧАСТІ У СЕМІНАРІ ПРОСИМО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6fer7kIgH-hXSEi5Dy2Bx6In57_1pEL9EC8UhWqfRwMgcqQ/viewform?usp=sf_link

Довідкова інформація:

 Захід проходитиме у рамках проекту «Використання європейських фінансових інструментів для розвитку агропромислового сектору (МСП) України», який реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень за фінансової підтримки Європейського Союзу та  Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, що озвучуватимуться  на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти

  • Сіверський інститут регіональних досліджень siverian@gmail.com 0669783411
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.