bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на участь в навчально-ознайомчій поїздці на тему соціального підприємництва до Грузії
26.03.2019

Фонд Східна Європа у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує Конкурс на участь в 6-денній навчально-ознайомчій поїздці на тему соціального підприємництва до Грузії. Навчально-ознайомчий тур «Соціальне підприємництво в Грузії: досвід реінтеграції вимушених переселенців» проходитиме 19-25 травня 2019 р. у м. Тбілісі.

Мета візиту: обмін досвідом та практиками між українськими та грузинськими фахівцями у сфері соціального підприємництва та соціальних інновацій, ознайомлення з різноманітними моделями соціального підприємництва та його підтримки у Грузії, налагодження контактів для можливої українсько-грузинської співпраці у майбутньому щодо розвитку соціального підприємництва як механізму вирішення соціальних проблем, представлення інформації про стан розвитку соціального підприємництва в Україні.

До участі в конкурсі запрошуються діючі соціальні підприємці, експерти/тренери у сфері соціального підприємництва та регіональні представники влади з Донецької, Харківської, Одеської та Луганської областей, які відповідають за напрям розвитку соціального підприємництва у регіоні, а також учасники попередніх навчальних заходів, проведених у рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку». Учасники з інших областей теж можуть подаватись на участь у конкурсі, але рішення щодо їх участі лишається на розгляд організаторів. Всього буде відібрано 14 учасників. Соціальним підприємцям та експертам, які постраждали внаслідок військових дій у Донецькій та Луганській областях, а також, які працюють над створенням нових робочих місць для ВПО, людей, які постраждали від війни (колишні військові, переселенці і інші) та для людей і молоді з інвалідністю, і які реагують у інновативний спосіб на соціальні актуальні виклики сьогодення, буде надаватися перевага при відборі.

Учасники навчально-ознайомчої поїздки повинні добре володіти інформацією щодо ролі, викликів та стану розвитку соціального підприємництва в Україні та, при можливості, в Європі і бути готовими робити короткі виступи з даної тематики, активно долучаючись до роботи у воркшопах, дискусіях та інформаційних обмінах, ділитися власним досвідом роботи у сфері соціального підприємництва в  Україні.

Витрати  на переліт (Київ – Тбілісі – Київ) та проживання учасників у Тбілісі в готелі включно зі сніданком, а також добові кошти на харчування (обід та вечеря) у Грузії покриватимуться організаторами, втім в залежності від індивідуальних потреб учасники повинні будуть взяти з собою певну суму коштів для кишенькових витрат. Виліт та приліт відбувається з аеропорту Бориспіль. Витрати на проїзд до Києва та оформлення туристичної страховки учасники покривають самостійно.

Протягом візиту буде забезпечено синхронний переклад. Проте, для полегшення прямої комунікації з грузинськими колегами, очікується, що учасники матимуть знання англійської мови на розмовному рівні.

Критерії відбору заявок:

•             робота у діючому соціальному підприємстві або у (політичній) площині підтримки соціального підприємництва;

•             експертний та/або тренерський досвід у сфері соціального підприємництва;

•             мотивація до участі в навчально-ознайомчій поїздці та обізнаність у сфері соціального підприємництва в Україні та Європі;

•             можливість застосування здобутих знань та навичок в подальшій громадській чи професійній діяльності;

•             базові знання англійської мови;

•             наявність дійсного закордонного паспорту.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати:

1.   Резюме. Рекомендуємо надавати детальне резюме / біографію українською мовою  та описом діяльності в якості соціального підприємця, експерта/тренера у даній сфері або представника регіональної влади, відповідального за сферу соціального підприємництва. Якщо Ви маєте досвід участі в інших українсько–грузинських, україно-німецьких, грузинських або німецьких заходах та програмах, вкажіть це, будь ласка, в резюме.

2.    Мотиваційний лист. Просимо надати короткий (на півсторінки) мотиваційний лист щодо Вашої участі у поїздці. Окремо у листі просимо зазначити імена та контакти двох людей зі сфери бізнесу, влади або недержавного сектору, які зможуть дати для вас рекомендації.

3.     Коротке есе (максимум на 2 сторінки) на тему бачення перспектив соціального підприємництва в Україні та Європі.

Останній термін подання заявок – 3 квітня 2019 року. Заявки просимо надсилати на електронну пошту [email protected] з поміткою у темі листа «Конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці до Грузії».

Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення щодо участі у поїздці буде прийняте до 15 квітня 2019 р.

Програма та усі робочі/підготовчі документи навчально-ознайомчої поїздки будуть надіслані відібраним учасникам.

Питання щодо оголошення цього конкурсу можуть бути надіслані у письмовій формі Марії Захарченко, координатору програм Фонду Східна Європа, електронною поштою на адресу: [email protected].

Захід проводиться в рамках проекту  «Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку», який реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. та є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного  співробітництва та розвитку Німеччини.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.