Координатор проектів ОБСЄ в Україні оголошує прийом заявок від усіх зацікавлених і вмотивованих кандидатів з різних сфер діяльності на участь в очному тренінгу «Як ефективно спланувати та провести діалог». Захід відбудеться 10 – 12 квітня 2019 року в м. Києві.
Організація та проведення діалогу потребує глибокого розуміння місцевих реалій, а також уміння вести ефективну комунікацію зі сторонами діалогу. Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримує розвиток української спільноти фахівців у сфері діалогу і пропонує усім охочим взяти участь в очному тренінгу «Як ефективно спланувати та провести діалог», що є продовженням однойменного онлайн-курсу (https://courses.prometheus.org.ua/courses/OSCE/DIAL101/2017_T1/about).
Під час заходу Ви отримаєте:
Сертифікати будуть вручені учасникам за умови відвідання ними 90% тренінгу.
Відбір учасників
Відбір учасників має на меті залучити представників різних сфер діяльності, які мають:
ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.
Витрати, пов’язані з участю
Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з міста Києва в межах тарифу «купе», «Інтерсіті 2 клас» або тарифу на автобусне перевезення. Проживання та харчування учасників забезпечують організатори тренінгу.
Як подати заявку
Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, заповніть заявку за цим посиланням: https://goo.gl/forms/VSPnrHvMa7Xhedxn2. Кінцевий термін подання заявок: 28 березня 2019 року. Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок до 30 березня 2019 року.
Контактна інформація У разі виникнення запитань просимо звертатися до Роксолани Мельник, старшої асистентки проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні, за е-адресою: [email protected].
Ініціатива реалізується у рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» за фінансової підтримки Уряду Болгарії, Міністерства міжнародних справ Канади, Уряду Литви, Ліхтенштейна, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, Японії.
Коментарі