bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Івано-Франківську шукають ОСББ для участі у «Фестивалі франківських дворів»

Конкурс серед ОСББ міста Івано-Франківську для участі у проекті  «Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання - до згуртування». Дедлайн - 20 березня 2019 р.

Громадська організація “МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ” запрошує ОСББ міста Івано-Франківська до участі в проекті “Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання - до згуртування”. Проект має на меті підвищення компетентності голів і активістів ОСББ міста Івано-Франківська та за їх сприяння згуртування мешканців багатоквартирних будинків різних районів міста через спільне упорядкування дворів і неформальну комунікацію під час проведення Фестивалю франківських дворів.

У рамках проекту передбачено навчання голів і активістів ОСББ міста зі соціального згуртування, фандрейзингу, фінансового менеджменту й інших актуальних для ОСББ питань. Після навчання учасники тренінгу зможуть реалізувати у своєму будинку свято згуртування мешканців. Також буде проведено круглий стіл «ОСББ та місцева влада: як побудувати ефективне партнерство» спільно з головами ОСББ, експертами та місцевою владою.

Учасниками проекту можуть бути будь-які ОСББ Івано-Франківська незалежно від часу створення та віку будинку. Усього організатори мають на меті відібрати 25 найактивніших і найвмотивованіших ОСББ міста.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на усі заходи, зокрема на проведення свята згуртування мешканців у дворах, покриваються ГО “МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ” у рамках бюджету проекту.

Потенційних учасників просять ознайомитися з проектом на сторінках ГО “МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ” (https://www.facebook.com/molodigne/) та “Фестиваль франківських дворів” (https://www.facebook.com/CourtyardsFestival/) у мережі Facebook та обов’язково заповнити і надіслати реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuSMq7SvolL6SoqZpBi4j48xcALUjjNcC7Nal6x0HNMhwqrw/viewform

Кінцевий термін реєстрації в проекті “Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання - до згуртування” – 20.03.2019 р.

Для довідки. Проект “Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання - до згуртування” реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” від Інституту «Республіка» та  Національного Демократичного Інституту (NDI)

Контакти

  • Координатор проекту - Олег Серняк
  •  oleh_sernyak@ukr.net
  • (066) 246-90-45
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.