Як подолати дискримінацію щодо секс-працівників з боку поліції: оголошено набір тренерів

Благодійна організація «Легалайф Україна» спільно з Асоціацією УМДПЛ у березні-квітні проведе тренінги для тренерів в межах проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резисцентних тем, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я».

Кінцевий термін подачі заявки: 17 березня 2019 року (включно). Повідомлення відібраним учасникам будуть надіслані уже 20 березня до 18.00. Всього відбудеться 3 таких тренінги з підготовки тренерів. Тривалість кожного тренінгу: 2 дні. 

Для того, щоб взяти участь у тренінгах, заповніть, будь ласка, цю форму. Кінцевий строк подачі заявки: 17 березня (включно). 

Контакти

  • Асоціація УМДПЛ umdpl.association@gmail.com (044) 253-40-36 http://umdpl.info/ https://www.facebook.com/Association.UMDPL
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.