Тренінг з проектного менеджменту для Молоді Дніпра

Тренінг для молоді з проектного менеджменту у Дніпрі.

Є крута ідея або ініціатива, але ви не знаєте як її правильно оформити? Чи вже є проект, але ви не знаєте як знайти спонсорів і партнерів для реалізації? На ці питання можна буде отримати розгорнуту відповідь 17 лютого під час заходу «Проектний менеджмент для Молоді Дніпра», де розкажуть та покажуть, як правильно писати проекти, на що потрібно звернути при цьому увагу і як все це в результаті оформити.

Під час заходу будуть розглянуті такі блоки:
- «Що таке проект і що дає знання проектного менеджменту?»
- «Приклади проектних заявок реалізованих проектів»
- «Основи написання проектів»
- «Ефективне складання бюджету проекту»
- «Оформлення проекту»

Тренінг буде проводитись Головою громадської організації «Молодь Дніпра» Тараном Сергієм та в.о. керівника Секретаріату Коаліції «Дніпровські реформи» Твердохлібом Дмитром. Учасники під час заходу будуть забезпечені кава-брейками та роздатковими матеріалами.

Захід буде проходити на базі КП «Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» ДОР», що знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2. Початок реєстрації на захід о 12:30.

https://www.facebook.com/events/544131869415485/ 
тут є уся інфа та ссилка на рєєстрацію.

Контакти

  • 097 274 63 77 - Сергій
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.