Просто про складне: що децентралізація змінить у містах?

23 лютого у м. Кривий Ріг відбудеться семінар, на якому учасники з’ясують: що передбачає децентралізація, як змінилися фінансові надходження до бюджету і які зміни відбудуться в місцевому самоврядуванні.

В результаті децентралізації значна частина повноважень та фінансів передані на місця - до органів місцевого самоврядування. Про те, як розумітися в засадах децентралізації і як це знання допоможе жителям міст, селищ та сіл у вирішенні нагальних проблем  - розповість директор аналітично-дослідницького центру «Інститут міста» та експерт Реанімаційного Пакету Реформ Олександр Сергієнко.

Також учасники обговорять зміни у надходженнях до бюджетів та результати фінансової децентралізації для міст.

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням: bit.ly/2FydAYH

Дедлайн реєстрації: 20 лютого.

Харчування і компенсація проїзду для учасників з населених пунктів, що розташовані поблизу, забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Ольга Снісаренко   302 дні тому   #  

"ГУРТ" як завжди надає корисну і цікаву інформацію, дякую

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.