Безкоштовний онлайн - курс «Дотаційні кошти ЄС: робота в партнерських проектах»

Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) запрошує до участі в безкоштовному онлайн-курсі.

Реєструйтеся на безкоштовний онлайн - курс, присвячений тематиці створення партнерських консорціумів.

Теми курсу:

 • Фонди ЄС: можливості фінансування проектів. Вимога партнерства як базова вимога. Підготовка інформації про організацію, проект, формування та розміщення запитів на партнерство в проектах та пошук партнерів до проектів. Ключові параметри якісного партнерства.
 • Побудова проектних консорціумів та пошук відповідних партнерів для проектів: Сервіси та інструменти пошуку партнерів Європейської Комісії, Договір про спільну діяльність, Договір про участь в проектному консорціумі, розподіл обов’язків в проектах, Грантова угода, Договір про дотримання конфіденційності.
 • Альтернативні сервіси та мережі пошуку партнерів: локальні, національні, міжнародні, спеціалізовані: реєстрація, формування та розміщення запитів та пропозицій.

Кого ми запрошуємо до участі:

 • управлінський, адміністративний та педагогічний склад закладів освіти, профільних інституцій з підвищення кваліфікації, представників профільних міністерських структур, відповідальних за реалізацію реформ в системі середньої шкільної, вищої та післядипломної освіти, науковців, в чиїх сферах наукових інтересів є перераховані тематики;
 • громадські організації, органи самоврядування всіх рівнів, агенції регіонального\місцевого розвитку, організації сфери консалтингу, пов’язані з проектною та міжнародною діяльністю, професійні об’єднання, асоціації, бізнес-асоціації;
 • малий та середній бізнес (SME), що планує залучати дотаційні кошти в своїй діяльності для оновлення технологій, навчання працівників, виходу на зовнішні ринки, впровадження систем управління якістю, тощо.

Учасники матимуть можливість:

 • Отримати комплексне розуміння та практичні поради щодо ключових етапів підготовки, ініціювання партнерства, входження в уже існуючі партнерства\консорціуми   в рамках ініціювання та підготовки проектів, що можуть бути дофінансовані дотаційними коштами;
 • Розглянути процедури підготовки, ініціювання, оформлення, та формалізації Угод про партнерство, Угод про консорціум, Угод про спільну діяльність, Листів підтримки з аналізом на прикладах.
 • В деталях опанувати інструменти, платформи та результативні підходи задля пошуку партнерів для локальних, національних та міжнародних проектів, що можуть бути дофінансовані дотаційними коштами ЄС.

Детальніше - https://www.ceasc-bw.com/products/robota-v-partnerskikh-proektakh/

Контакти

 • vebinar.ceasc@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.