bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з відбору учасників 4-денного модульного тренінгу з числа школярів

Громадська організація «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччини, оголошують конкурс з відбору учасників 4-денного модульного тренінгу з числа школярів Одеської, Херсонської та Миколаївської областей з метою поглибленого навчання шкільній медіації та правам і свободам людини.

Головною метою проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» є: наділення можливостями української молоді у віці від 13 до 17 років самостійно розв’язувати конфлікти у власному середовищі, виступати у ролі миротворців, підвищивши рівень їх обізнаності про шкільну медіацію, подолання конфліктів та захист прав людини, а також, підготувати їх та вчителів як шкільних медіаторів.

Модульний тренінг покликаний забезпечити учасників проекту поглибленими знаннями про права і свободи людини, способи і форми їх захисту, а також, ґрунтовними знаннями щодо шкільної медіації, ненасильницького спілкування та подолання конфліктів.

Усього, за результатами цього конкурсу буде відібрано 30 учасників віком від 13 до 17 років: по 10 школярів з Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

4-денний модульний тренінг відбудеться з 14 по 17 березня 2019 року у м. Миколаїв, та включатиме два блоки: перший – присвячений правам, свободам і обов’язкам людини у сучасному світі; другий – шкільній медіації та ненасильницькому спілкуванню. Таким чином, учасники поглиблять свої знання з прав і свобод людини, познайомляться з цінностям поваги, рівноправності та відповідальності, а також, здобудуть поглибленні знання та практичні навички з посередництва, незалежного й ненасильницького врегулювання конфліктів через медіацію, та опанують практичні інструменти для подолання конфліктів через медіацію у ході навчального процесу.

Навчання здійснюватимуть українські та німецькі експерти у сфері шкільної медіації, ненасильницького спілкування та правозахисту.

Основні вимоги до зацікавлених учасників:

  • Можливість прибути в Миколаїв та взяти безпосередню участь у навчанні протягом 4-х тренінгових днів.
  • Наявність мотивації щодо участі у тренінгу.
  • Наявність письмової згоди від законних представників та адміністрації навчального закладу щодо їх згоди на участь у тренінгу.
  • Наявність реальної зацікавленості щодо вивчення тем: прав і свободи людини, медіація та примирення. А також, готовність отримувати базові знання щодо розуміння змісту прав, свобод і обов’язків людини, розрізнення дискримінації і недискримінації, дослідження ненасильницьких методів комунікації для врегулювання конфліктів у школі, а також, прагнення здобути знання і навички для їх практичного застосування у подальшому.

Звертаємо вашу увагу, що участь у тренінгах безкоштовна. Організатор самостійно забезпечує участь у тренінгах тренерів, а також, покриває необхідні витрати на роздаткові матеріали, проживання та харчування учасників.

Для відібраних дітей з кожної області (Миколаївської, Херсонської та Одеської) буде забезпечений супровід з числа місцевих педагогів. 

Для подачі заявки на участь у конкурсному відборі зацікавленим учасникам слід заповнити конкурсну заявку за посиланням: https://goo.gl/HQtmtP

Форма заявки заповнюється онлайн і буде доступна для заповнення до 17 години 00 хвилин 28 лютого 2019 року.

Будь-які питання щодо конкурсу надсилайте нам на адресу електронної пошти [email protected] (зазначивши в темі повідомлення «Конкурс. Школярі»), або спрямовуйте напряму координатору проекту – Анатолію Пазичуку: [email protected] чи тел.: +38 (093)404-66-08.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 4 березня 2019 року.

  

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.