Вебінар «Соціальна політика ЄС: уроки для України»

13 лютого 2019 р. проект «Громадська синергія» запрошує вас на вебінар «Соціальна політика ЄС: уроки для України».

Європейський Союз є взірцем для багатьох країн світу завдяки гідному рівню життя та умов праці його громадян. Соціальна політика ЄС, яка запроваджується в усіх державах-членах, дозволила їм створити рівні можливості на ринку праці для чоловіків, жінок, а також людей з інвалідністю, забезпечити безпечні умови праці, налагодити міждержавну співпрацю та захист соціальних прав своїх громадян. До цього прагнуть більшість українців, підтримуючи євроінтеграційний курс держави. У чому ж секрет успішної  соціальної політики Європейського Союзу та як Угода про асоціацію сприяє поступовому наближенню України до європейських соціальних стандартів та умов на ринку праці? Про це ви можете дізнатись на вебінарі «Соціальна політика ЄС: уроки для України», який проводить проект «Громадська синергія».

Коли? 13лютого 2019 (14:30 – 16:00)

Теми, які будуть розглядатися на вебінарі:

  • Які соціальні стандарти існують в ЄС та що розуміють під правами громадян?
  • Хто і як розробляє та реалізує соціальну політику ЄС?
  • Взаємодія Брюсселя та Києва у соціальній сфері – які уроки має винести України та які переваги повинна створити для своїх громадян?
  • Зобов’язання України в соціальній сфері у контексті виконання Угоди про асоціацію

Для кого?  Для громадських активістів, представників громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців, студентів, викладачів, дослідників євроінтеграційних процесів

Де? Онлайн, реєстрація за посиланням: https://room.etutorium.com/registert/1/926ed6c452f1af3d5385408d52f1af3d5384ca6d

Якщо після реєстрації вам не надійшов лист на пошту з посиланням на вебінар, то будь ласка перевірте папку «Спам».

Спікер вебінару: Оксана Головко-Гавришева, к.ю.н., доцент, голова центру ім. Жана Моне Львівського національного університету імені Івана Франка, президент Української Асоціації Європейських Студій

Цей вебінар був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, озвучені на вебінарі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти

  • ylytvynenko@civic-synergy.org.ua
  • +380 (44) 500 2487
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.