Тренінг «Адвокація як важливий інструмент покращення життя ВПО»

8-20 лютого 2019 року у м. Маріуполі Донецької області та 27 лютого – 1 березня 2019 року у м. Сєвєродонецьку Луганської області Форум НДО в Україні проводитиме 3-денні тренінги для представників  громадських організацій, зокрема місцевих, на тему «Адвокація як важливий інструмент покращення життя внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту».

Метою тренінгу є посилення спроможності та практичних навичок НДО у сфері адвокації.

До участі у конкурсі запрошуються представники недержавних організацій, зокрема місцевих, і ВПО з активною громадянською позицією. Перевага надається представникам НДО, які є членами Форуму, та їх партнерам; представникам місцевих НДО Донецької та Луганської обл., що працюють з наслідками конфлікту та внутрішньо переміщеними особами.

Участь у тренінгу безкоштовна. Проживання, харчування та проїзд забезпечуються Форумом НДО в Україні. Робоча мова: українська/російська.

Для реєстрації на тренінг необхідно заповнити заявку та надіслати на advocacy.coordinator@ngoforum.org.ua до 10 лютого 2019. 

Контакти

  • advocacy.coordinator@ngoforum.org.ua
  • + 38 066 142 91 26
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.