На Prometheus стартує курс по протидії булінгу (цькуванню)

Курс допоможе розібратися, що таке булінг, які його прояви та як правильно на нього реагувати. Він надає практичній інструменти протидії булінгу в закладі освіти. 

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. За результатами дослідження, проведеного UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) впродовж останніх трьох місяців, а 24% дітей стали жертвами цього явища.

На освітній платформі Prometheus розпочався запис на курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MON+AB101+2019_T2/about.

Курс допоможе розібратися, що таке булінг, які його прояви та як правильно на нього реагувати. Він надає практичній інструменти протидії булінгу в закладі освіти.

Курс дасть відповіді на наступні питання:

– Як організувати системну роботу з протидії та попередження булінгу (цькування) в закладі освіти?
– Як діагностувати наявність булінгу (цькування) в колективі?
– Який алгоритм дій у разі його виявленні?
– До кого звертатись по допомогу?
– Які практичні інструменти має знати кожен на випадок, якщо він/вона стає учасником булінгу (цькування) в освітньому процесі?
– Як вчителю вберегти себе від вигорання під час роботи з ситуацією? Як запровадити системну протидію булінгу (цькування) в закладі освіти?
– Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти?

Цей курс підготовлений в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.