bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Сталий розвиток: філософія мислення» – на ВУМ online стартував новий курс
25.01.2019

Перший онлайн курс про стале мислення та сталий розвиток, рекомендований ПРООН, тепер доступний кожному на ВУМ online.

ГО “Відкритий Університет Майдану” та Клавдія Шевелюк, засновниця Responsible Future і консультантка зі сталого розвитку, створили курс “Сталий розвиток: нова філософія мислення”. Програма розвитку ООН в Україні рекомендує цей курс до навчання та сприяє його розповсюдженню.  

У онлайн курсі “Сталий розвиток: нова філософія мислення” експертка розкриває теми:  

  • сталого розвитку та його основних принципів; 
  • філософії сталого мислення; 
  • хто є рушійними силами сталого розвитку, які їх цінності та потреби; 
  • 17 глобальних цілей сталого розвитку ООН і Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, а також українського плану досягнення цілей; 
  • застосування знань про сталий розвиток та мислення на практиці. 

Навчання на курсі буде корисне тим, хто не просто хоче бути свідком наймасштабніших змін на планеті за всю її історію, а і мислити, планувати та діяти в процесі цих змін.  

Авторка курсу - Клавдія Шевелюк – має 14-річний досвід роботи у консалтингу, 12 з яких на управлінських посадах в юридичному бізнесі. Закінчила лідерську програму Стокгольмського центру зі сталого розвитку та управлінську програму Шведського інституту. Магістр іноземної філології. Вільно володіє англійською, шведською, німецькою та розмовною французькою мовами. 

В курсі Клавдія акцентує увагу на тому, як людство використовувало ресурси планети собі на благо, навіть не думаючи про наслідки. Тому тепер ми живемо у епоху, в якій ми або повернемо планету Земля до стабільного стану, де льодовики не тануть, океани не переповнені пластиком, а атмосфера не перегрівається від парникових газів, або втратимо комфортну домівку для всього людства.  

Експертка пояснює, що відповіді на цей глобальний виклик дає стале мислення, спрямоване на вирішення конкретних завдань, у межах своєї сім’ї, бізнесу, громади чи міста.   

Навчання на курсі безкоштовне.

Посилання на курс: https://vumonline.ua/course/sustainability-new-philosophy-of-thinking/  

Контакти

  • Ірина Кашина

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.