bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародна Весняна Школа «Borders are for Crossing»
25.01.2019

Школа CANactions з радістю оголошує набір учасників першої міжнародної програми — Весняної Школи '«Borders are for Crossing», яка буде проходити з 18-25 березня 2019 року в Роттердамі. 

Весняна Школа організована CANactions School разом з нашими голландськими партнерами the Independent School for the City

До участі у програмі запрошуються студенти-магістри та випускники галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних областей. 

Мета Школи — дослідження впливу трансферу людей, ідей, товарів та фінансів на просторові, соціальні, економічні та політичні процеси в в межах та поза межами країн Заходу. 

Разом із командою досвідчених міжнародних викладачів та експертів учасники Школи вивчатимуть глобальне явище міграції та розроблятимуть сценарії та стратегії розвитку для міських районів Роттердаму, які підлягають модернізації. Робота у змішаних міждисциплінарних та мультинаціональних групах сприятиме професійному та культурному обміну між студентами шляхом навчання один від одного. 

Освітня команда програми складатиметься з кураторів, тьюторів, менторів та запрошених експертів з широкої міжнародної мережі CANactions School та the Independent School for the City, що мають значний професійний досвід у викладанні й практиці та добре обізнані у сучасних викликах й тенденціях у розвинених країнах та тих, що розвиваються. 

Кінцевий термін прийому заявок: 4 лютого 2019 року (23:59 CET

Оголошення результатів відбору: 11 лютого 2019 року. 

Детальна інформація: http://internationalspringschool.com/ 

 

Контакти

  • http://internationalspringschool.com/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.