Курс «Англійська для НДО»

Оголошується набір студентів на курс «Англійська для НДО», що розроблений для представників недержавних організацій (НДО), які працюють із подоланням наслідків конфлікту на сході України, правозахисних організацій та таких, що сприяють розвитку демократії в Україні. Курс реалізовується за підтримки Регіонального відділення з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні. Дедлайн - 1 лютого 2019 р.

 Що вивчатимемо?

 • Професійний словник для гуманітарних працівників та правозахисників.
 • Ключові принципи демократії, молодіжна участь, права людини, базові людські свободи, питання рівності та інклюзивності.
 • Ефективна комунікація та робота з медіа
 • Управління проектами, написання проектних пропозицій та програмне звітування.

Де проходитиме навчання? У Слов’янську, Сєвєродонецьку, Краматорську, Маріуполі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Києві та Львові

Коли? Тривалість курсу 4 місяці, з березня по червень 2019 року. Заняття відбуваються двічі на тиждень, кожне тривалістю 1,5 год

Яка вартість курсів та навчальних матеріалів? Як сам курс, так і спеціалізований підручник “English for NGOs”  є безкоштовними для усіх студентів.

Чи передбачається сертифікат? Для отримання сертифікату про закінчення курсу студенти повинні відвідати щонайменше 20 з 26 занять.

ОСНОВНІ ВИМОГИ до відбору студентів:

 • Працевлаштування у НДО; перевага буде надана НДО, які працюють із подоланням наслідків конфлікту на сході України, правозахисних організацій та таких, що сприяють розвитку демократії в Україні
 • Рівень англійської не нижче B1 – B2 (середній).
 • Зобов’язання відвідувати 1,5-годинні заняття двічі в тиждень протягом всього курсу (4 місяці) та виконувати домашні завдання.
 • До участі також запрошуються випускники попередніх курсів “Англійська для НДО”. Для підтвердження просимо прикріпити до заявки фото чи скан диплому про успішне закінчення курсу.

Відбір здійснюється на конкурсній основі. Для участі в конкурсі:

 1. Заповніть реєстраційну онлайн-форму та пройдіть онлайн-тест для перевірки рівня знання мови за посиланням: https://goo.gl/forms/VKkKFM00H3fkO0OD3.
 2. Заявники, які успішно склали тест та прикріпили усі необхідні документи, будуть запрошені на тестування розмовних навичок в містах їх проживання.  Кандидати будуть зараховані до курсу у випадку успішного проходження розмовного тесту.

Кінцевий термін подання заявки: 1 лютого 2019, 12:00. Кандидати, які відповідають вимогам та заповнили реєстраційну онлайн-форму, будуть повідомлені про розмовне тестування до 18 лютого, 2019 року.
 

З додатковими питаннями щодо курсу та процесу відбору прохання звертатися до Софії Кришталь: skryshtal@ngorc.org.ua 

Контакти

 • skryshtal@ngorc.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.