bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як залучити кошти для проектів ГО? Тренінг у Хмельницькому

Українське представництво глобальної антикорупційної організації Transparency International 24 січня 2019 року проводить тренінг у Хмельницькому «Як залучити кошти для проектів ГО?». Під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проектів, як писати проектні заявки та працювати з донорами.

Ви – громадський активіст, у вас є ідеї проектів, але немає коштів на реалізацію? Не знаєте, де шукати фінансування? Бажаєте навчитися писати проектні заявки? Цей тренінг – чудова можливість опанувати фандрейзинг для громадського сектору. Захід триватиме 24 січня з 09:30 до 17:30.

У програмі тренінгу:

Як писати грантову заявку: мета, цілі, проблема.
Формування проектного бюджету.
Що варто пам’ятати при роботі з донорами?
Моніторинг та оцінка результатів проекту: як вибудовувати індикатори?
З учасниками тренінгу працюватимуть:

Анастасія Козловцева – керівниця департаменту міжнародних зв’язків/ Фандрейзер Transparency International Україна;
Анастасія Мазурок – спеціалістка з моніторингу та оцінки Transparency International Україна.
Під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проектів, як писати проектні заявки та працювати з донорами.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій міста Хмельницький. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 18:00 22 січня 2019 року за посиланням: http://bit.ly/2FeYdDD

Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: skalska@ti-ukraine.org

Цей тренінг було розроблено та буде проведено Transparency International Україна в рамках проекту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<