bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кліматично-мистецькі лабораторії

Кліматично-мистецькі лабораторії – це проект націлений на пошук нових ідей та способів взаємодії митців, активістів і науковців України задля привернення уваги суспільства до зміни клімату. 

У форматі кліматично-мистецьких лабораторій, проект заохочуватиме, надаватиме простір та (інтелектуальні) інструменти для мистецько-активістських та мистецько-наукових співпраць та експериментів.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням:https://goo.gl/forms/p2xCP8BSX544OvzK2. Дедлайн реєстрації: 20 січня 2019 р.

Проект відбуватиметься у три стадії:
1. Резиденція/ideation lab (7-15 березня 2019)
Це вісім днів творчих майстерень та досліджень, роздумів та прогулянок горами, пауз і взаємодій, що мають на меті:

  • стати майданчиком для обміну досвідом, ідеями, цінностями та знаннями учасників;

  • створити середовище для діалогу про зміну клімату, сприяти формуванню тандемів митців-активістів & митців-науковців, чиї ідеї поступово сформуються в проекти мистецьких співпраць.

2. Тандемна робота (березень - квітень)
Тандемна робота над реалізацією творчих ідей протягом 2-х місяців.
3. Виставка тандемних робіт (травень)
Виставки Києві, Чернівцях та Полтаві.

До участі запрошуються:
митці візуального, аудіального і перформативного мистецтва, дизайну, кінематографії, хореографії, прози, поезії, музики та інших медіумів; митці та мисткині, які перебувають в пошуку нових контекстів для збагачення своїх творчих практик новими соціально та екологічно-значущими темами та запитаннями
науковці, які займаються систематичними науковими дослідженнями актуальними для екосистем і/або місцевих громад в Україні, та працюють в освітніх установах, третьому секторі, науково-дослідницьких центрах, академіях та аналітичних центрах
активісти, які задіяні (волонтерство чи робота) у профільних екологічних, кліматичних, природничих чи урбаністичних громадських організаціях.

У результаті буде відібрано 8 митців/мисткинь, 4 активістів/ок та 4 науковців/иць, які зможуть взяти участь у повній довжині проекту: резиденція 7 – 15 березня, тандемна робота та фінальна виставка (травень).

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Проект є колаборацією ГО “Еколтава” (Полтава), ГО “ІТТА” (Чернівці) та мисткині і культурної географині Ірини Замуруєвої.

Контакти

  • Адреса для запитань: climateartlabs@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.