bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Локальний тренінг проекту «Active Citizens» за програмою «British Council» (Маріуполь)

18-19 січня 2019 року у місті Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету відбудеться трьохденний локальний тренінг проекту «Active Citizens» за програмою «British Council». 

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект реалізується більше ніж у 54 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та південої Америки.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що приятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Проводять фасилітатори проекту “Active Citizens” за програмою “British Council” - Тетяна Горохова та Олександр Калінін

Де: Приазовський державний технічний університет

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdygLgVi47Cel08H6eTDyZZPmJGK_kXNkfRE1y-bwYsB9rD5w/viewform?vc=0&c=0&w=1

У разі  виникнення питань, звертайтеь за контактними телефонами : +380662238656 (Тетяна); +380966387474 (Олександр). e-mail: tanyagorokhova88@gmail.com

Участь бескоштовна - кількість місць обмежена, тренінг для мешканців м.Маріуполя та області.

Контакти

  • Тетяна 0662238656
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.