bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум НДО оголошує конкурс на участь в навчальному тренінгу з адвокації

24-26 січня 2019 року Форум НДО в Україні проводитиме 3-денний тренінг для представників громадських організацій з метою посилення їх спроможності та практичних навичок у сфері адвокації (сприяння позитивним змінам у житті внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, шляхом здійснення прямого і непрямого впливу на посадових осіб, відповідальних за прийняття рішень, впливових осіб, а також інших осіб (треті сторони, союзники) на різних рівнях). Дедлайн - 4 січня 2019 р.

Захід відбудеться в рамках проекту «Надання багатосекторної гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту на сході України» («ACCESS II: Provision of multi-sectoral humanitarian assistance to conflict-affected populations in Eastern Ukraine») за підтримки European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations – ECHO.

Дата проведення – 24-26 січня 2019.

Місце проведення – м. Святогірськ, Донецька область.

Кількість учасників обмежена.

ДЛЯ КОГО І ПРО ЩО ТРЕНІНГ?

3-денний тренінг «Адвокація як важливий інструмент покращення життя внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту» охопить такі теми:

1. Основи адвокації (у чому полягає адвокація (відмінність від лобіювання), хто, як і для чого її здійснює).

2. Етапи і складові процесу адвокації; планування адвокаційної діяльності (адвокаційна стратегія і план дій), практична реалізація та оцінка результативності.

3. Як здійснювати процес адвокації та бути ефективними; інструменти впливу; аналіз успішних справ.

4. Особливості проведення та практики (місцевих) адвокаційних кампаній.

5. Практичні заняття, за результатами яких учасники спланують відповідну адвокаційну компанію для своєї громадської організації.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Участь у тренінгу безкоштовна. Проживання, харчування та проїзд забезпечуються Форумом НДО в Україні.

NB! У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 10 січня 2019 р.

Учасниками тренінгу можуть бути:

* представники недержавних організацій, зокрема місцевих;

Перевага надається:

1. представникам місцевих НДО Донецької та Луганської обл., що працюють з наслідками конфлікту;

2. представникам місцевих НДО Донецької та Луганської обл., що працюють з внутрішньо переміщеними особами;

Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, анкету до 4 січня 2019 року включно за посиланням: http://bit.ly/NGOFECHOAT1  

__________________________________________

У разі виникнення запитань – звертатися до Марії Синенької, Координатора з адвокації: advocacy.coordinator@ngoforum.org.ua, 066 142 91 26

Контакти

  • Марії Синенької: advocacy.coordinator@ngoforum.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.