Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2019 році

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році.
 
27 сесія: 7–10 лютого у Житомирі
28 сесія: 1518 березня у Сумах
29 сесія: 1922 квітня у Тернополі
30 сесія: 2124 червня у Сєвєродонецьку
31 сесія: 1922 липня в Одесі
 
До участі у сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибірУвага! Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково.
 
Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:
  • отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; 
  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.
Хто може взяти участь?
Студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.
 
Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія. 
 
Як взяти участь?
Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію, у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету: 
На 27 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Zhytomyr (дедлайн – 14 січня, 23:00)
На 28 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Sumy (дедлайн – 20 лютого, 23:00)
На 29 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Ternopil (дедлайн – 24 березня, 23:00)
На 30 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Severodonetsk (дедлайн – 19 травня, 23:00)
На 31 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Odesa (дедлайн – 16 червня, 23:00)
 
Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.
 
Про проект EU Study Days
EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.
 
Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
 
Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі. 
 
Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проекту у Facebook www.facebook.com/EUStudyDays.
 
Контактна особа: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua
Координаційна група проекту: eustudydays@gmail.com097 321 47 30
 
Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.

Контакти

  • eustudydays@gmail.com
  • 097 321 47 30
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.