bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для тренерів у Польщі

Оголошується набір учасників тренінгу для тренерів-початківців, які зацікавлені у розробці та проведенні навчальних заходів для молоді у сфері підприємництва, розвитку кар’єри, візуальної комунікації та волонтерства.

Тренінг проходитиме з 25 січня до 1 лютого 2019 року у передмісті Варшави.

Метою тренінгу є формування у учасників тренерських компетенцій для навчання молодих людей задля їх кращої інтеграції на ринку праці.

До участі у тренінгу буде відібрано 25 учасників з України. Робоча мова – англійська. Детальнішу інформацію про тренінг можна знайти у прикріпленому файлі або завантажити тут.

Програма тренінгу включатиме сесії з планування та оцінки навчальних заходів, а також вивчення теоретичного матеріалу та відпрацювання практичних навичок проведення занять на основі сценаріїв за темами: “Візуальна комунікація”, “Підприємництво”, “Консультування з питань кар’єри” та “Волонтерство”. Попередньо з методологією та окремими матеріалами можна ознайомитись в рамках онлайн-тренінгу.

Після закінчення тренінгу учасники отримають сертифікати.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також покривають транспортні витрати на суму до 180 євро. Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 1500 гривень (50 євро). Організаційний внесок є гарантією участі кандидата у тренінгу та повинен бути сплачений на банківський рахунок впродовж семи днів після отримання запрошення.

Для участі у тренінгу необхідно мати діючий закордонний біометричний паспорт або шенгенську візу, дійсну щонайменше до 1 лютого 2019 року. У випадку відсутності біометричного паспорта/візи, учасники повинні самостійно отримати біометричний паспорт до 25 січня 2019 року.

Останній термін подання аплікаційної форми 23 листопада 2018 року. Відібраним учасникам буде надіслано запрошення та додаткову інформацію не пізніше 3 грудня 2018 року.

Контактна особи для будь-яких питань, пов’язаних із участю у тренінгу:

Олена Грабовська, grabovska@gmail.com

Довідка:

Тренінг проводиться в рамках проекту “Містки до можливостей: крос-секторна ініціатива з підтримки молодих людей у пошуку роботи та розвитку молодіжного підприємництва” (Проект ENpower) співфінансується Європейською Комісією через Виконавчу Агенцію з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках програми Еразмус+, компонент КА2 – Співпраця для інновацій та обміну кращими практиками – посилення спроможності у сфері роботи з молоддю та фінансується з коштів Європейського Союзу.

Виконавець проекту – Регіональний благодійний фонд ”Резонанс”.

Партнери проекту:

  • Фундація “Даніс (Fundatia Danis pentru Dezvoltare Manageriala, Румунія)
  • Norsensus Mediaforum (Норвегія)
  • Фундація активних ініціатив розвитку (Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju, FAIR, Польща). 

Контакти

  • grabovska@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.