Тренінг для представників локальних: радіо, ТБ, газет, інтернет-видань, ГО (Полтава)

Проект навчатиме представників місцевих, регіональних та центральних ЗМІ як створити і зробити адекватний медіа-контент, який буде зосереджений на гострих питаннях сьогодення та який у той же час буде в змозі зменшити конфліктні ситуації в суспільстві.

Учасникам проекту будуть допомагати кваліфіковані тренери, фасилітатори, фахівці з подолання конфліктів та спеціалісти з питань миробудування з міжнародним досвідом роботи - Брунова-Калісецька Ірина та Єлігулашвілі Максим (м.Київ).

Участь у заході є безкоштовною. Організація забезпечує учасників необхідними матеріалами та харчуванням. 

Кількість місць обмежена - 20 учасників за попередньою реєстрацією, тут же і більше деталей: https://docs.google.com/forms/d/1qRYgajGCHcgZs2rU_Xpf8Jsb-liNSY0xStnjemo8pSs/viewform?ts=5bbc4467&edit_requested=true

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проекту, зателефонуйте за номером tel:+380632147652 або напишіть на info@dpi.org.ua

Проект “Зміцнення ролі ЗМІ в розбудові миру в Україні” реалізується ГО «Демократичні та громадські ініціативи» http://www.dpi.org.ua/ (Київ) за сприяння відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ).

Регіональними партнерами є громадська організація “Проекти і комунікації” та комунальна установа “Обласний молодіжний центр” Полтавської обласної ради.

Контакти

  • (096) 964-31-55 - ГО Проекти і комунікації (Полтава)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.