ГО «Українська Основа» оголошує набір на другі Студії жіночої політичної взаємодії. І етап Студій відбудеться 23-25 листопада у місті Краматорськ Донецької області.
До участі у Студіях(ІІІ етапи) запрошуються повнолітні громадянки України, які проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей, або ж є жінки-ВПО, поза географічної прив’язки.
При зарахуванні до Студій перевагу отримають: громадські активістки, бізнес-пані, державні службовиці, політикині, а також ті жінки, які планують брати участь в місцевих чи парламентських виборах.
Учасниці Студій отримають знання та навички з лідерства, менеджменту проектів, особистої безпеки, психології, розуміння політичних процесів, комунікації, виборчого законодавства, організації роботи місцевих громад тощо.
Навчання передбачає інтерактивність та можливість вивчити успішний досвід організації роботи місцевого самоврядування в одному із міст України.
Ті, хто вирішить взяти участь, мають планувати ОБОВ’ЯЗКОВУ присутність на всіх трьох етапах Студій: 23-25 листопада у місті Краматорськ, 8-10 лютого у Миколаєві, 15-17 березня у Луцьку. Просимо визначитись наперед з приводу спроможності взяти на себе таку відповідальність.
Для участі у Студіях необхідно заповнити анкету за посиланням: зголошення і надіслати її до 1 листопада 2018 року.
Якщо виникнуть додаткові питання, звертайтеся, будь ласка, до Катерини Божко за телефоном (050) 2643057 або на пошту [email protected]
Довідка: ГО «Українська Основа» було створено у 2018 році, коли об’єдналися жінки з досвідом роботи у бізнесі, дипоматичних установах, на державній службі та правоохоронних органах. Кожна із них має активну громадську позицію. Студії - це можливість поділитися власним досвідом, проговорити важливі теми, врахувати попередні помилки та напрацювати алгоритм, який дозволить підвищити жіночу активність в цілому.
Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також частково відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.
Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Коментарі