bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

OPEN CALL Practicum: Школа культурних менеджерів

Для кого Школа культурних менеджерів? Для бажаючих здобути безліч практичних знань та навичок у сфері менеджменту сучасного мистецтва та культури. Якщо ви мріяли отримати досвід роботи у Центрі сучасного мистецтва, познайомитись зі спеціалістами та зануритись в арт-середовище та створення проекту від ідеї до реалізації — «Practicum» безперечно для вас.

Як взяти участь:

До 15/10 заповнити форму https://goo.gl/forms/vHdf9WZMrr8ulcNZ2, де пропонуємо розкрити власні цілі, причини зацікавленості та як ви плануєте використати отримані знання в майбутньому. Вже 17/10 ми оголосимо результати.

Вартість курсу: ваш час та невпинний інтерес.

Що таке Школа культурних менеджерів?

«Practicum» — це ініціатива в напрямку створення альтернативної освіти в галузі менеджменту культурних та мистецьких проектів. Ми робимо акцент на всіх аспектах культурних проектів, які залишаються за лаштунками арт-життя, але мають ключове значення для функціонування системи мистецтва та культури:

  • підготовка проекту,

  • PR та реклама,

  • діяльність арт-центру та галереї,

  • арт-критика,

  • фандрайзинг,

  • організація фестивалів та міжнародних проектів.

В рамках курсу учасників очікують лекції, майстер-класи, візити до галерей та студій, участь в організації поточних проектів, можливість створити та запропонувати до реалізації власний проект.

Проект реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду.

Тривалість Школи культурних менеджерів: з 19 жовтня до 30 листопада.
Зайнятість: в середньому 4 години на день, 3-4 дні на тиждень.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.