Безкоштовний курс «Моя кар’єра» для молоді

Курс проводиться в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного закладу вищої освіти «Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського» в м.Києві» Громадської організації «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Ти зможешь пройти відбір хоч в Google, хоч в Apple!
А навички для цього ми дамо тобі БЕЗКОШТОВНО!
Записуйся!

Центр освіти дорослих на базі ТНУ імені В.І. Вернадського розпочинає набір на безкоштовний курс “ Моя кар’єра ” для молоді.

Курс розрахований на 48 годин.
Під час проходження курсу учасники дізнаються про ринок праці, техніки пошуку роботи, навчяться правильно складати резюме, проходити співбесіду, адаптуватись на новій роботі, використовувати принципи тайм-менеджменту та ін.

Заняття розпочнуться з 1 жовтня.
Умови запису на курс:
- вік 18 - 35;
- заповнити онлайн-анкету за посиланням нижче, або за телефоном до 27 вересня;
- бажання навчатись.
Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Для запису на курс заповніть анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqevqb94nun53jnZs7aVTliTI4ESSQ7ouNv5gj558wxIRgCg/viewform
або зателефонуйте за номером: 044-529-57-67

Курс проводиться в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного закладу вищої освіти “Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського” в м.Києві» Громадської організації «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Контакти «Центру освіти дорослих»:
м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, аудиторія 304 (301 - адміністрація)
тел. 044-529-57-67 - час роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00
контактна особа: Маргарита БлощинськаЦе оновлений текст. Стаття про курс “Моя кар’єра”, яку ми запропонували просто перед цією містить неправильне посилання на форму реєстрації

Контакти

  • 044-529-57-67
  • Маргарита Блощинська
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.