bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Selector PRO 2018: Воркшоп із музичного бізнесу

Британська Рада представляє новий формат подій Selector PRO для фахівців музичної індустрії - програму інтенсивних воркшопів, розроблених спільно з викладачами British and Irish Modern Music Institute (BIMM), впливової освітньої інституції у сфері сучасної музики.

Сесії Selector PRO пройдуть у жовтні, листопаді та грудні 2018 року. Кожна триватиме чотири дні і складатиметься з таких компонентів:

- закритий семінар одного з експертів музичного інституту BIMM;
- публічний виступ запрошеного експерта;
- концерт або вечірка Selector Live.

16-19 жовтня в One Philosophy Space відбудеться інтенсив, присвячений музичному бізнесу з фокусом на менеджмент артистів. Тренер воркшопу - Ґрем Джексон, керівник бакалаврської програми «Музичний бізнес» в інституті BIMM у Лондоні. 

Протягом воркшопу учасники дізнаються про різні джерела надходження прибутків музиканта та про зміни в сучасній музичній індустрії. Реальна діяльність менеджерів артистів буде проаналізована за допомогою теорії управління. Учасники семінарів проведуть самооцінку, яка допоможе їм визначити свої сильні та слабкі сторони як менеджерів артистів. Вони оцінять рентабельність артистів, яких вони на даний час представляють (або хотіли би представляти), визначать цілі для їхнього розвитку. Результатом стане розробка та презентація ними плану менеджерської діяльності.

Ґрем Джексон – визнаний професіонал музичної індустрії з великим досвідом роботи в усіх сферах музичного бізнесу – від незалежних музикантів до провідних лейблів, від сталих музичних видавництв до нових digital-проектів. Протягом шести років Ґрем працював у BASCA – Британській академії композиторів та авторів, яка відома заснуванням щорічної музичної премії Ivor Novello Awards (Премія Айвора Новелло). Має ступінь у галузі управління індустрією музики та розваг, диплом про вищу технічну освіту в галузі музичного виробництва та є стипендіатом Асоціації музичних видавців «Richard Toeman Scholarship». 

Реєстраційний внесок – 500 грн., заявки на участь приймаються до 16 вересня 2018 року за посиланням: https://www.surveymonkey.co.uk/r/selector-pro-music-business

Робоча мова інтенсивів: англійська. Воркшопи розпочинатимуться о 9:30 і триватимуть до 17:00 кожного дня.

Зверніть увагу, що інтенсиви розраховані на групи із 20-25 учасників. Ми розсилатимемо підтвердження про участь за два тижні до початку воркшопів.

ПРО BIMM

Інститут сучасної британської та ірландської музики (British and Irish Modern Music Institute, BIMM) – найбільший у Європі музичний навчальний заклад, що вже понад 35 років займається відбором талановитих людей і формуванням професіоналів індустрії, котрі займаються улюбленою справою. Серед його випускників – такі зірки, як Джордж Езра, Джеймс Бей, Елла Мей, Том Оделл, учасники The Kooks, як і багато провідних музикантів, авторів пісень, продюсерів, журналістів і менеджерів.

BIMM – це вісім незалежних коледжів у Брайтоні, Бристолі, Дубліні, Манчестері, Бірмінгемі, Лондоні, Берліні та Гамбурзі, в яких навчається понад 6000 студентів. Всі вони спеціалізуються в очній формі вищої освіти в безлічі галузей музики, серед яких гра на музичних інструментах, написання пісень, вокал, продюсерство, менеджмент подій, музична журналістика, організація живих концертів і турів, підготовка викладачів музики тощо.

* * * * *
Проект Selector Pro виріс із міжнародної радіопрограми Британської Ради - The Selector, що охоплює аудиторію 3 млн. людей у 40 країнах світу. З 2015 року програма розширилася до серії концертів Selector Live, у рамках якої в Києві вперше виступили Young Fathers, Everything Everything, Ghostpoet, Benjamin Clementine, Slaves та інші.

Докладніше про програму Selector PRO: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/arts/music/selector-pro-2018

Контакти

  • http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/arts/music/selector-pro-2018
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.