Журналістів запрошують на тренінг від соціального проекту «Хелпер»

19 вересня відбудеться навчання першої домедичної допомоги для журналістів українських ЗМІ у рамках благодійного проекту «Хелпер».

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Щороку від зовнішніх чинників гине близько 40 000 людей, третина з них – діти. У 40% випадків смертельних випадків можливо уникнути, вчасно надавши постраждалим першу домедичну допомогу. На жаль, тільки за останній місяць в українських школах сталися нещасні, а часом і смертельні, випадки під час навчального процесу або на території закладу.

Професіоналізм працівників медіа в тому, аби доступно, оперативно і використовуючи правильну термінологію, створити інформаційний матеріал на тему першої домедичної допомоги.

Тим не менш, практика показує нечіткість якісних описів надзвичайних подій з причин невпевненості у коректності написаних термінів, медичних процесів. Тим паче, що останні мають деякі зміни за державними протоколами.

Саме тому благодійний проект прагне взяти на себе просвітницьку функцію, яка б забезпечила впевненість у правильності та якості матеріалів українських журналістів, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості.

Адже так важливо знати, не лише “що, де коли?”, але і “як саме? за допомогою яких медичних інструментів? як правильно називається процес? яка грамотна назва причини певного випадку?”

Під час події навчимо Вас як правильно використовувати медичну лексику та продемонструємо навички надання першої домедичної допомоги.

Ми співпрацюємо лише з експертами з багаторічним досвідом, які сертифіковані за європейськими стандартами. Тренінги для журналістів на тему домедичної допомоги буде проводити директор Мальтійської служби допомоги міста Києва, В’ячеслав Черненко, та його команда.

Ми будемо вдячні, якщо після заходу ви висвітлете у своєму ЗМІ інформацію про те, що нового та корисного дізналися з тренінгу у рамках нашого проекту “Хелпер”. Підтримайте нас у впровадженні освітньо-просвітницького проекту задля безпеки здоров`я та життя дітей!

Дмитро Бочкай, PR-менеджер: +380675360973, +38099640617,  dbochkai.work@gmail.com

ПРО ПРОЕКТ “ХЕЛПЕР”

Соціальний проект «Хелпер» націлений на формування національної культури надання першої домедичної допомоги, зниження рівня смертності та подовження тривалості життя громадян України, який на першому етапі передбачає розвиток шкільної програми та обізнаності дітей та молоді щодо надання домедичної допомоги при побутовому травматизмі, нещасних випадках та інших надзвичайних ситуаціях.

Проект “Хелпер” підтримують Міністерство освіти і науки України; Міністерство молоді та спорту України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство культури України; Міністерство інформаційної політики України, Мальтійська служба допомоги міста Києва, Всеукраїнська рада реанімації, Червоний Хрест України.

 

Контакти

  • Дмитро Бочкай
  • PR-менеджер: +380675360973
  •  +38099640617
  •  dbochkai.work@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.