bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстер-клас «Прозоре самоврядування: чому це вигідно для міської ради та громади» (Маріуполь)

Тransparency International запрошує представників міськрад на Майстер-клас «Прозоре самоврядування: чому це вигідно для міської ради та громади» в Маріуполі. Дедлайн - 14 вересня 2018 р.

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує представників міськрад на Майстер-клас “Прозоре самоврядування: чому це вигідно для міської ради та громади”. Захід проходить в рамках проекту «Клуб прозорих міст», ціллю якого є наснажувати міста до досягнення високих показників прозорості та розповсюдження практики серед інших міст України.

 

  • Громадськість неконструктивна та приходить тільки покричати. Як змінити ситуацію?
  • Виставляємо на сайті багато інформації, а ГО все одно просять у своїх запитах її надати їм персонально. Як перестати робити зайву роботу?
  • Запустили бюджет участі, а громадяни подають туди тільки ідеї по дитячих майданчиках та стадіонах. Як урізноманітнити це?
  • Маємо багато електронних сервісів на сайті, на які витратили багато грошей, але ніхто ними не користується. Що робити?
  • Хочемо привабити в місто інвесторів. Як посприяти цьому за допомогою веб-сайту міськради?
  • Як зробити сайт міськради тим сайтом, про який жителі згадують відразу, коли їм треба отримати якусь державну послугу?
  •  

Про все це ви зможете дізнатися на майстер-класі у Маріуполі 18 вересня за адресою вулиця Георгіївська, 79, Маріуполь, (Reikartz). Реєстрація з 9.00. 

Для участі в заході обов’язка реєстрація https://goo.gl/forms/QPApxGZz7uaTWQzX2.

Дедлайн реєстрації – 14 вересня. Учасникам забезпечується харчування, роздаткові матеріали на час проведення заходу. Звертаємо вашу увагу, що вартість проїзду на захід не відшкодовується.

Захід організований програмою Прозорі міста/Transparent cities у рамках проекту «Розбудова прозорості в містах України», що здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Програма заходу у доданому файлі

Контактна особа: 

Аліна Кобенко,

менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.