bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Паліативна та хоспісна допомога»

У креативному еко-просторі у с.Рудьківка Бобровицького району Чернігівської обл. 14 та 15 вересня 2018 року БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» проводить тренінг «Паліативна та хоспісна допомога. Захист прав тяжко хворих громадян. Можливості для неурядових організацій». Участь у заході можуть взяти представники неурядових організацій і волонтерських, ініціативних груп.

Під час заходу підніматимуться такі теми: права тяжкохворих (невиліковно хворих) дорослих і дітей, механізми їх захисту, залучення коштів (фандрейзинг) і можливості фінансування, створення мереж, альянсів та інших партнерств між неурядовими організаціями та іншими зацікавленими особами, залучення коштів на проведення правозахисної діяльності тощо.

Учасники забезпечуються харчуванням і роздатковими матеріалами.

Частково відшкодовуються транспортні витрати (проїзд від м.Бобровиця до креативного еко-простору і обратно). Натомість учасники мають добратися до м.Бобровиця самостійно (вартість – бл. 100 грн в обидві сторони).

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників – на конкурсних засадах. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CjmHv0lxGDGuHAJt3BpOEWy7lCJHzjc4bMvKrEHfqBM/edit#gid=1740887103 

У разі, якщо Ви не отримаєте від нас протягом 7 робочих днів підтвердження реєстрації, звяжіться з нами: info@palliativ.kiev.ua, 097 14 17 456.

Точні місце та час початку заходу буде повідомлено зареєстрованим та відібраним учасникам.

Контакти: БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», info@palliativ.kiev.ua, 097 14 17 456

Контакти

  • 097 14 17 456
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.