Академія політичного лідерства МРІ: ефективні комунікації

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства» (АПЛ). Дедлайн - 30 вересня 2018 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Метою «Академії політичного лідерства» є підготовка нової генерації відповідальних та ефективних політичних лідерів націлених на розвиток твоїх територіальних громад та України. АПЛ складається з окремих навчальних модулів, які будуть проходити в містах Рівне, Херсон, Сєвєродонецьк та Слов’янськ протягом 2018 року. Молоді активісти громадських організацій та політичних партій з усіх вказаних міст можуть брати участь у будь-якому з навчальних модулів.

Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу у групах над спільними проектами.

Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування в Україні та за кордоном.

В навчальному модулі з сучасних комунікацій буде обговорено теми:

  • Сучасні комунікації теорія та практика
  • Підготовка до публічного виступу. Самопрезентація;
  • Персональні інтерв’ю на камеру. Відкриття власного комунікаційного потенціалу 
  • Мистецтво ведення переговорів. 

Модуль “Ефективні комунікації”, відбудеться у місті у м. Дніпро 12-14 жовтня 2018 року.

Ключовими тренерами заходу буде Андрій Сусленко  та Марина Ковальова

Умови участі

До участі в програмі запрошуються молодь, активісти громадських організацій, політичних партій та лідери віком від 19 до 40 років з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ.

До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано 20 осіб.

Учасники семінарів можуть повторно подати анкету на інші теми модулів та будуть запрошені до участі в залежності від рівня активності на попередніх семінарах.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Для участі в семінарі необхідно заповнити Aплікаційну форму (http://bit.ly/2Q6VHlI) за посиланням до 30 вересня (неділя) 2018 року включно.

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 2 жовтня 2018 року. IRI в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі

Контакти

  • +38 (044) 289 77 40
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.