Психосоціальна підтримка захисників України: оголошено набір на 7му Всеукраїнську школу самодопомоги

Ресурсний центр ГУРТ запрошує життєздатні громадські і благодійні організації, що займаються наданням соціальних послуг учасникам та учасницям АТО/ООС та їх сім’ям, оволодіти ефективним інструментом психосоціальної підтримки – технологією груп самодопомоги. Набір до цьогорічної Всеукраїнської школи самодопомоги триває до 18 вересня 2018 року. 

Школа самодопомоги – це навчання організації та анімації груп самодопомоги з насиченим практикумом. Групи самодопомоги (ГСД) створюються як для подолання труднощів особистого характеру, так і для розв’язання складних питань громади у сфері соціальних проблем, охорони здоров’я, захисту прав людини тощо. Допомагаючи собі, люди приборкують почуття безпорадності і стають активнішими, впевненішими і вмотивованішими діяти заради суспільного блага.

До участі у цьогорічній Всеукраїнській школі самодопомоги запрошуються життєздатні громадські і благодійні організації, що займаються наданням соціальних послуг учасникам та учасницям АТО/ООС та їх сім’ям, які спроможні делегувати двох своїх представників на навчання, що складатиметься з трьох триденних сесій, а також сприятимуть їм у виконанні практичних завдань зі створення ГСД.

Учасники Всеукраїнської школи самодопомоги оволодіють теоретичними навичками, а також пройдуть практичну підготовку з організації та проведення ГСД.

Розклад навчальних сесій (місце проведення – Київ):

Сесія 1: 28-30 вересня 2018 року

Сесія 2: 19-21 жовтня 2018 року

Сесія 3: 9-11 листопада 2018 року

Керівництво зацікавленої організації може подати заявку на участь у 7й Всеукраїнській школі самодопомоги за посиланням. Крайній термін подання заявок – 18 вересня 2018 року.

Участь у 7й Всеукраїнській школі самодопомоги безоплатна. Ресурсний центр ГУРТ забезпечує кваліфікованих інструкторів, навчальні матеріали, а також проживання у Києві і харчування учасників під час проведення навчальних сесій. Учасники, які виконають усі вимоги навчальної програми отримають сертифікати.

Увага! Транспортні витрати забезпечуються учасниками самостійно.

Докладніше про технологію самодопомоги, а також відгуки учасників попередніх шкіл самодопомоги за посиланням. Запрошуємо скористатися онлайн-посібником із організації груп самодопомоги (доступний лише для зареєстрованих користувачів веб-порталу ГУРТ).

Не зволікайте із заповненням заявок, кількість місць обмежена. Будемо раді бачити Вас серед учасників 7ї Всеукраїнської школи самодопомоги!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.