bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа грантрайтингу «IrpinGrantsSchool»

Ірпінська Агенція Розвитку вперше розпочала проект — Школа грантрайтингу «IrpinGrantsSchool»!
 
Кожен бажаючий має шанс отримати безкоштовне навчання від експертів міжнародного класу та отримати відповідний диплом з метою:
— залучення міжнародного фінансування для реалізації бізнес-ідей;
— створення сприятливого інвестиційного та маркетингового клімату;
— поглиблення співпраці з активними учасниками громади, ВПО, талановитими студентами, молоддю м.Ірпінь та представниками міжнародних фондів у сфері залучення та ефективного використання грантових коштів.
Наша цільова аудиторія:
— представники малого та середнього бізнесу;
— представники громадських організацій;
— активна молодь;
— ВПО ;
— представники місцевих ЗМІ;
— інші зацікавлені особи.
Зарубіжні партнери проекту: Enterprise Europe Network, COSME, Horizont 2020, ЄБРР, Експертний Центр з прав людин, Фонд Східна Європа, Central European Academy Studies and Certification, GIZ Україна, Програма зеленої економіки, Представництво Європейського Союзу в Україні, Асоціація «Культура і креативність»: Креативна Європа, Український культурний фонд, Фундація CIASCO.
Національні партнери проекту: Міністерство культури України, Державний Фонд Регіонального Розвитку при Міністерстві регіонального розвитку, Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського, АО «Ільчишені та партнери», Ресурсний центр «Гурт», Агенція регіонального розвитку Вінницької області, Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції (Львів), Агенція розвитку Ужгорода, Агенція розвитку Гостомеля, БФ «Фонд громади Приірпіння», Ірпінська молодіжна громадська рада, Ірпінська міська рада.
Питання та пропозиції приймаємо за тел.: (093)-07-68-411.
Чекаємо з нетерпінням Ваших заявок!
 
Ваш вибір вирішує де Ви зараз та чим займаєтесь! Самовдосконалюйтесь! 
 
Претендентам на навчання в «IrpinGrantsSchool» для реєстрації необхідно до 7 вересня 2018 року заповнити аплікаційну форму за посиланням:

Контакти

  • Оксана Нечитайло (093)-07-68-411
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.