bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Фандрейзинг та фінансове управління в громадських організаціях»

Українське представництво глобальної антикорупційної організації Transparency International 13 вересня 2018 року проводить тренінг у Рівному «Фандрейзинг та фінансове управління в громадських організаціях». Під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проектів, як писати проектні заявки та як грамотно управляти фінансовими ресурсами громадської організації. Дедлайн - 12 вересня 2018 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Цей тренінг буде корисний керівництву неурядових організацій, фінансовим директорам, бухгалтерам, фандрейзерам, координаторам донорів. Під час одноденного навчання учасники зможуть опанувати основи фандрайзингу та фінансового менеджменту для громадського сектору, дізнаються більше про пошук коштів на реалізацію проектів та як дотримуватися фінансової стратегії організації. Захід триватиме 13 вересня з 9:00 до 18:00. 

У програмі тренінгу:

  • Як писати грантову заявку: мета, цілі, проблема.
  • Формування проектного бюджету.
  • Складові фінансового менеджменту: планування, організація бухгалтерського обліку, аудит ГО та моніторинг.
  • Виконання фінансової стратегії організації та аналіз результатів.

З учасниками тренінгу працюватимуть: 

  • Анастасія Козловцева – керівниця департаменту міжнародних зв’язків/ Фандрейзер Transparency International Україна;
  • Сергій Гераськін – фінансовий директор Transparency International Україна.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій Рівного. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 11:00 12 вересня 2018 року за посиланням: http://bit.ly/2PseUxc

Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: skalska@ti-ukraine.org

Цей тренінг було розроблено та буде проведено Transparency International Україна в рамках проекту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США.

Контакти

  •  skalska@ti-ukraine.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<