bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з відновного правосуддя (Хмельницький)

ГО «Молодь за Глобальний прогрес» за підтримки американської неприбуткової організації River Phoenix Center for Peacebuilding запрошує на безкоштовні тренінги з Відновного Правосуддя. Дедлайн - 12 вересня 2018 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Відновне правосуддя – це новий підхід до розв’язання конфліктів в громаді, який зосереджує увагу на відшкодуванні заподіяної потерпілим шкоди, формуванні у правопорушників почуття відповідальності за власні дії та залученні громади до розв’язання конфлікту.

ДЛЯ КОГО?

- Для тих, хто хоче навчитися вирішувати конфлікти мирним шляхом;

- Для тих, хто працює з молоддю та вразливими верствами населення;

- Для тих, хто шукає нові шляхи саморозвитку та прагне вдосконалити свої знання з відновного правосуддя;

- Для тих, хто хоче дізнатись більше про аспекти роботи в громадському секторі США.

Тренера - Джефрі Вайсберг, Виконавчий директор організації River Phoenix For Peacebuilding (США); Харт Фенікс, громадянська активістка, Голова Ради Директорів River Phoenix Center for Peacebuilding (США), Марія Левченко, стипендіат програми Community Solutions, виконавчий директор та тренер ГО ‘Молодь за глобальний прогрес’.

Вхід вільний, присутність на протязі усіх сесій тренінгу є обов’язковою. Мова проведення тренінгів - англійська та українська. Переклад буде запезпечено.

Перерва на каву/чай забезпечується організаторами в рамках семінару.Учасникам не компенсується проїзд та проживання.

По закінченню тренінгу учасники отримають сертфикати участі в тренінгу та посібник з методичних порад щодо проведення відновного правосуддя. 

Кількість місць обмежена.

Для участі у тренінгу заповніть коротку реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8ylhyrOSAjz8vPkRs-Luuh2eAuXG9PYTFefjvjdyPTQ2ANQ/viewform?c=0&w=1 до 12 вересня 2018 року. 

Дата проведення тренінгу: 14-15 вересня 2018 р.

Місце: м. Хмельницький, точне місце проведення буде повідомлено персонально електронним листом кожному учаснику тренінгу.

Зв’язок із організаторами; youth.for.gp@gmail.com; +380673955175. 

Контакти

  • Марія Левченко
  •  youth.for.gp@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<