bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розпочато реалізацію проекту «Гендерна перспектива миру» (Дніпро)

Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок» (м.Дніпро) розпочинає реалізацію проекту «Гендерна перспектива миру». Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій, жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів і миробудування.

Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів і миробудування, участі у демократичному розвитку України і рівноправного партнерства жінок і чоловіків у різних сферах життя країни, встановленні гендерної рівності.

Термін реалізації проекту 5 місяців. Серед заходів проекту - два одноденних тренінги та підсумковий круглий стіл.Впродовж проекту передбачені локальні активності.

До участі у проекті запрошуємо лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м. Дніпро та Дніпропетровської області, жінок, що мають статус ВПО, жінок з районних центрів та сільської місцевості. Пріоритет до участі матимуть команди з 2 осіб та ті особі, які приймали участь у тренінгу «Участь жінок у демократичному розвитку України».

Тренінг «Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні»  відбудеться 12 вересня у м. Дніпро з 10:00 до 16:00 Тренерка тренінгу  – Копнінська-Петриченко Юлія, тренерка з посилення спроможності місцевих громад та розвитку демократії. Реєстрація відкрита до 09.08.18р. за посиланням: https://goo.gl/forms/2z7oXWd1VqzyiHF92

 Питання, що розглядатимуться на тренінгу «Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні»:

  1. 1.      Сторони, причини і основна рушійна сила конфлікту,
  2. 2.      Методи вирішення конфліктів, технік регуляції установок, визначення особистої стратегії поведінки в конфлікті, ненасильницька комунікація, активне слухання, формування «Я-повідомлення»
  3. 3.      Знайомство з теоретичними основами та методиками миротворчості, з підходом «Не нашкодь!»: історія, аналіз контексту, планування дій.

Участь у тренінгу - безкоштовно. Учасницям з області буде компенсовано проїзд (за наявності оригіналів квитків). Впродовж дня передбачені перерви на чай зі смаколиками.

Проект координує - Кузьменко Ольга (066)273-90-86.

Проект «Гендерна перспектива миру» реалізується в рамках конкурсу від Інформаційно-консультативного жіночого центру в рамках проекту «Посилення здатності громадських організацій проводити адвокацію та лобіювання включення антидискримінаційного підходу та принципу ґендерної рівності у реформу сектору безпеки», за підтримки Фонду Підзвітності Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Контакти

  • Kuzmenko Olha
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.