Розпочато реалізацію проекту «Гендерна перспектива миру» (Дніпро)

Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок» (м.Дніпро) розпочинає реалізацію проекту «Гендерна перспектива миру». Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій, жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів і миробудування.

Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів і миробудування, участі у демократичному розвитку України і рівноправного партнерства жінок і чоловіків у різних сферах життя країни, встановленні гендерної рівності.

Термін реалізації проекту 5 місяців. Серед заходів проекту - два одноденних тренінги та підсумковий круглий стіл.Впродовж проекту передбачені локальні активності.

До участі у проекті запрошуємо лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м. Дніпро та Дніпропетровської області, жінок, що мають статус ВПО, жінок з районних центрів та сільської місцевості. Пріоритет до участі матимуть команди з 2 осіб та ті особі, які приймали участь у тренінгу «Участь жінок у демократичному розвитку України».

Тренінг «Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні»  відбудеться 12 вересня у м. Дніпро з 10:00 до 16:00 Тренерка тренінгу  – Копнінська-Петриченко Юлія, тренерка з посилення спроможності місцевих громад та розвитку демократії. Реєстрація відкрита до 09.08.18р. за посиланням: https://goo.gl/forms/2z7oXWd1VqzyiHF92

 Питання, що розглядатимуться на тренінгу «Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні»:

  1. 1.      Сторони, причини і основна рушійна сила конфлікту,
  2. 2.      Методи вирішення конфліктів, технік регуляції установок, визначення особистої стратегії поведінки в конфлікті, ненасильницька комунікація, активне слухання, формування «Я-повідомлення»
  3. 3.      Знайомство з теоретичними основами та методиками миротворчості, з підходом «Не нашкодь!»: історія, аналіз контексту, планування дій.

Участь у тренінгу - безкоштовно. Учасницям з області буде компенсовано проїзд (за наявності оригіналів квитків). Впродовж дня передбачені перерви на чай зі смаколиками.

Проект координує - Кузьменко Ольга (066)273-90-86.

Проект «Гендерна перспектива миру» реалізується в рамках конкурсу від Інформаційно-консультативного жіночого центру в рамках проекту «Посилення здатності громадських організацій проводити адвокацію та лобіювання включення антидискримінаційного підходу та принципу ґендерної рівності у реформу сектору безпеки», за підтримки Фонду Підзвітності Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Контакти

  • Kuzmenko Olha
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.