bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар «Відкрита молодіжна робота для молодіжних центрів»

До участі запрошуються співробітники та волонтери молодіжних центрів Донецької та Луганської областей. Учасникам забезпечується проїзд та харчування.

23-25 вересня 2018 р. в м. Дружківка (Донецька обл.) Подача заявок (https://goo.gl/vPQrhT) відкрита до 13 вересня 24:00.

На семінарі будуть розглянуті наступні питання: як залучити молодь до молодіжного центру; чому молодіжному центру варто бути інклюзивним; якою має бути програма відкритої молодіжної роботи в молодіжному центрі.

Цей захід організовує ГО “Мережа відповідальних” спільно із Асоціація молодіжних центрів України в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів», що підтриманий Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action, що є частиною Громадської служби миру і фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.

 

Контакти

  • youthcentersua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.