bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Лимані активісти допоможуть підліткам з вибором майбутньої професії

Команда молодіжної платформи «Альтанка» запрошує молодих людей на тренінг з профорієнтації. Захід буде корисний тим, хто ще не визначився з вибором майбутньої професії або сумнівається у прийнятому рішенні.

Учасники заходу навчаться визначати свої цінності і цілі, пройдуть «Шлях героя» – пограють у трансформаційну гру, яка допоможе їм «приміряти» різні життєві ситуації, з якими вони стикаються в реальному житті.

«Я познайомлю підлітків з технікою «проживати життя, як чернетку», – розповідає тренерка Наталія Запішна. – «Подібна практика дозволить кожному усвідомити власні цінності і допоможе визначити стратегічні цілі. Сподіваюся, завдяки цій методиці вибір майбутньої професії стане простіше», – вважає Наталія.

На тренінг запрошуються всі бажаючі від 14 років. Реєстрація та детальна інформація за телефоном: +380662414084 Ольга.

Захід пройде на базі молодіжної платформи «Альтанка» 29 серпня (середа) о 14:00.

Тренінг організовують ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з громадським простором «Альтанка» та виконується в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Контакти

  • +380662414084 Ольга
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.