bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський тренінг «DIGITAL в молодіжній роботі»

З 14 по 17 вересня 2018 року в Запорізькій області на острові Хортиця відбудеться Всеукраїнський тренінг «DIGITAL в молодіжній роботі». Дедлайн - 6 вересня 2018 р.

Метою тренінгу є підвищення рівня знаньу молоді, фахівців молодіжної сфери, молодіжних працівників, які пройшли навчання за програмою “Молодіжний працівник”, щодо використання у роботі інноваційних digital-технологій, а саме: базові знання з SMM, системної роботи в соціальни х мережах з молодіжною аудиторією, ресурсів для web-дизайну.

Організатори тренінгу: Міністерство молоді та спорту України, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, громадська організація “YES”.

До участі у тренінгу запрошуються: молодіжні працівники, представники молодіжних рухів та об’єднань, громадських організацій, які працюють з молоддю, або залучають молодь до громадської діяльності.

Для участі у заході необхідно до 12.00 06 вересня 2018 року заповнити аплікаційну формуза посиланням: https://goo.gl/forms/aebNR30UKlocE0j12

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Про результати відбору буде повідомлено до 07 вересня 2018 року на електронну пошту учасника.

Організатори покривать витрати на проживання, харчування і проїзд.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь будь-ласка за телефоном - 066-665-14-45 - Овчарова Валерія  або на електронну пошту ngo.yes.ukraine@gmail.com

Контакти

  • 066-665-14-45 ngo.yes.ukraine@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<