Вебінар «Міжнародне волонтерство»

Чудова нагода дізнатися як подорожувати з користю для себе та інших, стати частиною позитивних змін у світі, знайти однодумців та отримати міжкультурний досвід.

Будемо говорити про:

-       Більше 10 доступних  міжнародних програм (волонтерські табори, молодіжні обміни, професійне волонтерство і т.д.), де зазвичай покривається проживання та харчування;

-       Наш практичний досвід та життєві лайфхаки;

-       Як правильно писати мотиваційні листи на подібні програми.

Коли? 10 серпня в 19.00 (тривалість – 60-80 хвилин)

Для кого? Усіх бажаючих мешканців наступних міст/районних центрів - Бахмут, Покровськ, Новогродівка, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Слов’янськ.

Реєстрація тут – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdscPa9F6M3MreHpQuB7DGirSVYA8VBSrHWi14bx4fJaSYDLw/viewform

За дві години до вебінару на ел. скриньку буде вислане посилання на трансляцію.

Ведуча – Сюзанна Кецмур, громадська діячка, учасниця більше 15 міжнародних програм з неформальної освіти, координаторка та співзасновниця Школи Волонтерів №612 (м.Запоріжжя)  та Молодіжного ресурсного центру “Розкрий себе”.

Проект - Школа Волонтерів № 612 є платформою для покращення взаємодії волонтерів/активістів та неприбуткових організацій/соц ініціатив, а також надає знання та навички через неформальну освіту для особистісного розвитку волонтерів/активістів та допомагає організаціям компетентніше розвивати волонтерські програми через локальні та міжнародні ініціативи.

Захід проводиться в рамках української ініціативи (UCBI II) при фінансовій підтримці Агентства США по міжнародному розвитку (USAID).

Номер для довідок: 066 959 20 44, 096 636 45 74

Контакти

  • 066 959 20 44
  • 096 636 45 74
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.